TVN24 | Kultura i styl

Mads Mikkelsen w kinowym hicie "Fantastyczne zwierzęta: tajemnica Dumbledore’a" w czerwcu w HBO Max

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
kgo//az
Źródło:
HBO Max

W czerwcu HBO Max udostępni polskim użytkownikom kolejne nowości. Jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów, które pojawią się na platformie w przyszłym miesiącu, jest "Venom 2: Carnage" od Marvela. Już niedługo subskrybenci HBO Max będą mogli obejrzeć również spin-off Harry’ego Pottera "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnica Dumbledore’a".

Jako pierwszy z wymienionych tytułów na platformie HBO Max pojawi się film "Fantastyczne zwierzęta: tajemnica Dumbledore’a". Jego premiera zaplanowana jest już na 30 maja. Kinowy hit od wytwórni Warner Bros. w serwisie streamingowym dostępny będzie przez 45 dni. Spin-off Harry’ego Pottera w reżyserii Davida Yates'a obejrzymy również w telewizji. Na kanale HBO po raz pierwszy wyświetlony zostanie 19 czerwca.

"Fantastyczne zwierzęta" to opowieść o podsycanej wątkami magicznymi walce dobra - reprezentowanego przez Albusa Dumbledore’a (Jude Law) i Newta Skamandera (Eddie Redmayne) - ze złym Gellertem Grinewaldem (Mads Mikkelsen), który dąży do przejęcia władzy nad światem. Film pojawi się w HBO Max krótko po premierze w polskich kinach - ta miała miejsce na początku kwietnia.

"Venom 2: Carnage" na HBO Max

Inna wyczekiwana premiera w HBO Max to "Venom 2: Carnage". Kontynuacja historii jednej z najbardziej rozbudowanych postaci Marvela po jesiennym wejściu do kin nie zebrała co prawda najlepszych recenzji, ale dla fanów gatunku to pozycja obowiązkowa.

Fabuła? Znany z poprzednich filmów z serii dziennikarz Eddie Bock (Tom Hardy) przeprowadza wywiad z seryjnym mordercą Cletusem Kassadym (Woody Harrelson), który nagle zyskuje moce symbiota (określenie dobrze znane miłośnikom filmów i komiksów Marvela). Aby nawiązać z nim walkę, Bock musi pogodzić się z Venomem, który po jednej z kłótni w poprzedniej części opuścił jego ciało.

Na tę premierę fani Marvela będą musieli poczekać trochę dłużej. "Venom 2: Carnage" na platformie HBO Max pojawi się 26 czerwca.

CZYTAJ TAKŻE: Międzynarodowa Nagroda Bookera 2022 dla indyjskiej pisarki Geetanjali Shree

Autor:kgo//az

Źródło: HBO Max

Źródło zdjęcia głównego: Andrea Raffin/Shutterstock

Pozostałe wiadomości