TVN24 | Kultura i styl

Olivia Wilde w czasie prezentacji filmu otrzymała kopertę. W środku znajdowały się papiery sądowe

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
ft//now
Źródło:
BBC
Olivia Wilde i Jason Sudeikis na gali wręczenia Oscarów w 2014 roku
Reuters ArchiveOlivia Wilde i Jason Sudeikis na gali wręczenia Oscarów w 2014 roku

Olivia Wilde, amerykańska aktorka i reżyserka, w czasie prezentacji swojego najnowszego filmu w Las Vegas otrzymała szarą kopertę. Wbrew domysłom, jakoby koperta mogła zawierać nowy scenariusz filmowy, znajdowały się w niej dokumenty dotyczące opieki nad dzieckiem od byłego partnera artystki, aktora Jasona Sudeikisa. 

Do wydarzenia doszło we wtorek w czasie konferencji CinemaCon w Las Vegas, gdy Olivia Wilde prezentowała swój nowy film "Don't Worry Darling". Do aktorki stojącej na scenie podeszła nieznana kobieta, która wręczyła jej kopertę z napisem "Prywatne i poufne". - To dla mnie? - zapytała aktorka, wyjmując zawartość koperty. Jak relacjonuje BBC, aktorka przyjrzała się dokumentom, po czym wznowiła prelekcję.

Początkowo spekulowano, że aktorka mogła otrzymać nowy scenariusz. W środę okazało się jednak, że w kopercie znajdowały się dokumenty dotyczące opieki nad dzieckiem, nadesłane przez prawników jej byłego partnera, aktora Jasona Sudeikisa.

Olivia Wilde z dokumentami sądowymiGreg Doherty/Getty Images

Magazyn "Variety", cytując osobę z otoczenia Sudeikisa, przekazał, że moment wręczenia dokumentów nie był zależny od aktora, ale od firmy zajmującej się dostarczaniem korespondencji. - Nigdy nie zgodziłby się na to, żeby dokumenty zostały przekazane w tak nieodpowiedni sposób - dodało źródło zbliżone do Sudeikisa, znanego między innymi z serialu "Ted Lasso".

W związku z incydentem organizator CinemaCon zadeklarował, że ponownie przyjrzy się procedurom bezpieczeństwa obowiązującym w czasie konferencji.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ft//now

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Greg Doherty/Getty Images

Pozostałe wiadomości