Długa historia miłości, krótkie małżeństwo. Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji

TVN24


Niespełna rok temu Miley Cyrus i Liam Hemsworth stanęli na ślubnym kobiercu. W sobotę piosenkarka poinformowała, że rozwodzi się z aktorem. Obecnie para znajduje się w separacji.

Rzecznik Miley Cyrus przekazał, że wokalistka i aktor "ewoluowali jako partnerzy i jako ludzie", wobec czego "zdecydowali, że (rozstanie - red.) to najlepsze rozwiązanie, podczas gdy oboje skupiają się na sobie i swoich karierach".

Jak dodano, Miley razem z Liamem "pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich wspólnych zwierząt".

"Prosimy o uszanowanie ich prywatności" - czytamy w oświadczeniu. Niedługo przed poinformowaniem opinii publicznej o swojej życiowej decyzji piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym nie ma już obrączki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mute me if you don’t want SPAMMED

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Drugi na liście - Liam Hemsworth - na planie filmu "Last song" poznał swoją dziewczynę Miley Cyrus (fot. materiały dystrybutora) 

Romantyczny, ale burzliwy związek

Australijski aktor i amerykańska piosenkarka poznali się 10 lat temu na planie filmu "Ostatnia piosenka" Nicholasa Sparka, w którym grali parę.

Od tamtego czasu znajdowali się w niestałym związku. W 2012 roku zaręczyli się, by rok później tymczasowo zerwać. Dwa lata później znowu się zeszli, a w 2018 roku zostali małżeństwem.

Ślub, o którym Miley poinformowała w grudniu ubiegłego roku za pośrednictwem mediów społecznościowych, odbył się w domu wokalistki w Franklin w stanie Tennessee. Na liście gości znaleźli się wyłącznie bliscy przyjaciele i rodzina.

Autor: momo/adso / Źródło: CBS News, BBC

0