Lisa Bonet i Jason Momoa ogłosili rozstanie

Autor:
tmw
Źródło:
CNN News, tvn24.pl

Lisa Bonet i Jason Momoa podjęli decyzję o rozstaniu po 16 wspólnych latach. "Jedna z najbardziej romantycznych historii miłosnych Hollywood dobiegła końca" - oceniła redakcja CNN News. 

Aktorskie małżeństwo wydali wspólne oświadczenie w portalach społecznościowych. "Wszyscy odczuwamy presję i zmiany tych transformacyjnych czasów… Rewolucja jest nieunikniona - a nasza rodzina nie jest wyjątkiem - czujemy i wyciągamy wnioski z zachodzących zmian sejsmicznych, a zatem dzielimy się wiadomościami naszej rodziny - nasze drogi jako małżeństwa się rozchodzą" - poinformowali Bonet i Momoa. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Wyjaśnili, że komunikat został opublikowany nie dlatego, że sądzą, że to ważna wiadomość, ale dlatego, że podchodzą do własnego życia "z godnością i szczerością". 

Lisa Bonet i Jason Momoa - 16-letnia historia miłosna

CNN News ocenił, że "jedna z najbardziej romantycznych historii miłosnych Hollywood dobiegła końca". Portal przypomina, że Bonet i Momoa poznali się w jednym z nowojorskich klubów jazzowych w 2005 roku, chociaż gwiazdor "Aquamana" zakochał się w Bonet, gdy oglądał ją w słynnym serialu "Bill Cosby Show".

W 2007 roku urodziła się ich córka Lola, rok później na świat przyszedł syn Nakoa-Wolf. Momoa pomagał Bonet wychowywać jej córkę z wcześniejszego małżeństwa z Lennym Kravitzem - Zoe Kravitz. Ślub wzięli w 2017 roku.

Autor:tmw

Źródło: CNN News, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości