Julia Pietrucha w piosence Kwiatu Jabłoni. "Drogi proste" w nowej wersji

Autor:
tmw
Źródło:
tvn24.pl
"Drogi proste" - Kwiat Jabłoni i Julia Pietrucha
"Drogi proste" - Kwiat Jabłoni i Julia PietruchaAgora Muzyka
wideo 2/4
Agora Muzyka"Drogi proste" - Kwiat Jabłoni i Julia Pietrucha

Kwiat Jabłoni zaprosił Julię Pietruchę do nagrania nowej wersji ich piosenki "Drogi proste". Jest to czwarty singiel z drugiego albumu grupy "Mogło być nic" z marca bieżącego roku. Do nowej aranżacji piosenki zaproszono również muzyków z zespołu Kraków Street Band.

Julia Pietrucha, aktorka i piosenkarka, należy do ulubionych polskich artystek rodzeństwa Kasi i Jacka Sienkiewiczów z zespołu Kwiat Jabłoni. Dlatego grupa postanowiła zaprosić Pietruchę do wydania singla "Drogi proste". W nowej wersji piosenki pochodzącej z drugiego krążka "Mogło być nic" pojawili się również muzycy na co dzień związani z grupą Kraków Street Band.

Julia Pietrucha i Kwiat JabłoniAgora Muzyka

Album "Mogło być nic" ukazał się w marcu bieżącego roku i debiutował na pierwszym miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 13 lipca "Mogło być nic" pokrył się platyną.

Kwiat Jabłoni i Ralph Kamiński

Zaproszenie Julii Pietruchy do nagrania nowej wersji piosenki nie jest pierwszym tego typu projektem zespołu. Swój hit z debiutanckiej płyty "Niemożliwe", czyli piosenkę "Wodymidaj" nagrali ponownie z udziałem Ralpha Kamińskiego. Teledysk do tego wykonania ma już ponad 12 milionów odsłon na YouTubie.

Autor:tmw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Agora Muzyka

Pozostałe wiadomości