Jennifer Lopez przedstawia swoje dziecko zaimkami neutralnymi płciowo. "Moja ulubiona osoba do śpiewania w duecie"

Autor:
mbl//am
Źródło:
The Independent
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben AffleckReuters Archive
wideo 2/4
Reuters ArchiveJennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez wystąpiła ze swoim dzieckiem na stadionie drużyny baseballowej w Los Angeles. Wykonała wspólnie z Emme Muniz piosenkę "A Thousand Years" Christiny Perri. Przed występem Lopez przedstawiła swoje dziecko w formie neutralnej płciowo.

Emme Muniz (14 lat) można było zobaczyć wraz ze słynną matką w trakcie koncertu fundacji związanej z drużyną Los Angeles Dodgers, na Blue Diamond Gala. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca. Przed pojawieniem się dziecka, Lopez przedstawiła je w żartobliwy sposób. "Ostatni raz, kiedy występowaliśmy razem na dużym stadionie, prosiłam je żeby ciągle śpiewało ze mną, ale nie chciało. Jest to więc dla mnie wyjątkowa chwila" - przyznała, używając zaimków neutralnych płciowo (w języku angielskim "them"). Następnie żartowała, że za występ Emme bierze dużo pieniędzy. Tłumaczyła, że dziecko jest bardzo zajęte i się ceni. "To mnie dużo kosztowało, ale jest warte każdej ceny. To moja ulubiona osoba do śpiewania w duecie".

Następnie Lopez z dzieckiem wykonała piosenkę "A Thousand Years" Christiny Perri. Refren piosenki brzmi "Kocham cię od tysiąca lat. Będę cię kochać przez następny tysiąc". W trakcie występu Emme Muniz, ubrana w różową bluzkę i spodenki, trzymała w ręku tęczowy mikrofon.

Dwoje dzieci z byłym mężem

Ojcem Emme Muniz jest były mąż Lopez Marc Anthony. Lopez i Anthony mają jeszcze syna Maximiliana, który jest bratem bliźniakiem Emme. W przeszłości w stosunku do Emme piosenkarka używała żeńskich zaimków. Na swoim koncie na Twitterze piosenkarka pochwaliła się zdjęciami z występu z dzieckiem.

Czytaj też: Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczeni

Autor:mbl//am

Źródło: The Independent

Pozostałe wiadomości