Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczeni

Autor:
tmw/kg
Źródło:
CNN News, Reuters, tvn24.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie zaręczeni. Spekulacje potwierdziła osoba współpracująca z piosenkarką w rozmowie z redakcją CNN. Piosenkarka i filmowiec po raz pierwszy zaręczyli się w 2002 roku, jednak do ślubu nie doszło.

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów są narzeczonymi. Pierwsze spekulacje na ten temat pojawiły się jeszcze w piątek. Informację potwierdziła redakcji CNN osoba reprezentująca piosenkarkę. Wieść o ponownych zaręczynach "Bennifer" - jak określana jest para - potwierdziła także siostra piosenkarki, dziennikarka Lynda Lopez.

Lopez i Affleck wzbudzili ponowne zainteresowanie mediów w połowie czerwca 2021 roku, po tym jak zostali sfotografowani wspólnie w jednej z restauracji w Malibu. Już we wrześniu 2021 roku Lopez wzięła udział w uroczystej światowej premierze ostatniego filmu z udziałem Afflecka - "Ostatni pojedynek" Ridleya Scotta - w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Bennifer. Jak poznali się Jennifer Lopez i Ben Affleck?

Lopez i Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu "Gigli" Martina Bresta. Film "zdobył" sześć Złotych Malin w 2004 roku i tytuł najgorszej "komedii" 25-lecia Złotych Malin, nominowany był również w 2010 roku w kategorii najgorszy film dekady. Zdjęcia do "Gigli" ruszyły kilka tygodni po tym, jak Lopez poślubiła swojego drugiego męża Crisa Judda (rozwiedli się w czerwcu 2002 roku), a już w listopadzie 2002 roku Affleck oświadczył się piosenkarce. Ślub miał odbyć się 14 września 2003 roku, ale został odwołany. Jednym z powodów było ogromne zainteresowanie mediów. 

"Z powodu ogromnego zainteresowania, jakie budzi nasz ślub, postanowiliśmy przesunąć jego datę" - brzmiało oświadczenie z 2003 roku. Czytamy w nim również, że gdy para na poważnie zaczęła zastanawiać się nad zatrudnieniem osób, które w trzech różnych lokalizacjach udawałyby ich ślub, Lopez i Affleck stwierdzili, że "coś jest nie tak". "Zaczęliśmy czuć, że zaburzony został duch dnia, który miał być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu" - napisali wówczas narzeczeni. 

Na początku 2004 roku związek artystów się rozpadł. Piosenkarka w późniejszych wywiadach wyznała, że po raz pierwszy miała złamane serce. Jednym z powodów rozstania był fakt, że Affleck nie czuł się komfortowo z tak intensywnym zainteresowaniem tabloidów. - W innych czasach, w innych okolicznościach, kto wie, co mogłoby się wydarzyć, ale to była szczera miłość - powiedziała w rozmowie z magazynem "People" w grudniu 2016 roku. 

Autor:tmw/kg

Źródło: CNN News, Reuters, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości