Al Pacino zostanie ponownie ojcem. 29-letnia partnerka aktora jest w ciąży, twierdzą media

Autor:
am
Źródło:
CNN, People
Al Pacino
Al Pacino
Reuters
ReutersAl Pacino

Aktor Al Pacino zostanie ponownie ojcem. Partnerka hollywoodzkiego aktora, Noor Alfallah, spodziewa się dziecka, informuje CNN.

Informacje o tym, że 83-letni aktor i jego 29-letnia partnerka spodziewają się dziecka, początkowo pojawiły się w specjalizującym się w wiadomościach o celebrytach amerykańskim portalu TMZ. Jak podał, Noor Alfallah jest obecnie w 8. miesiącu ciąży. Następnie podały ją inne portale rozrywkowe, w tym internetowe wydanie magazynu "People", powołując się na potwierdzenie od przedstawicieli aktora.

CNN przypomina, że gwiazdor, znany z ról w takich kinowych hitach jak "Człowiek z blizną" czy "Ojciec chrzestny", ma już trójkę dzieci. Ze związku z Jan Tarrant - córkę Julie Marie, a z Beverly D’Angelo - bliźnięta: syna Antona Jamesa i córkę Olivię.

ZOBACZ TEŻ: Nie chciał być Hanem Solo, odrzucił role w "Pretty Woman" i "Szklanej pułapce". Ale żałuje innej

Kim jest Noor Alfallah, partnerka Ala Pacino

29-letnia Noor Alfallah pracuje w przemyśle filmowym. Według "People" jest związana z 83-letnim Alem Pacino od kwietnia 2022 roku. Pierwsze informacje o związku pojawiły się po tym, gdy media napisały, że widziano ich razem na kolacji. Część portali rozrywkowych podaje jednak, że para spotykała się już wcześniej.

ZOBACZ TEŻ: Harrison Ford ma zawdzięczać sukces innemu gwiazdorowi. "Podarowałem mu karierę"

Niedawno inny gwiazdor "Ojca chrzestnego" Robert De Niro wyznał, że został po raz siódmy ojcem. 79-letni aktor nie wyjawił wówczas imienia ani płci dziecka. Nie powiedział też, kto jest matką jego najmłodszej pociechy.

Autor:am

Źródło: CNN, People

Pozostałe wiadomości