Po imprezie obudził się półnagi, w kradzionym aucie, kilkadziesiąt kilometrów od domu. Nic nie pamięta

TVN24 | Kraków

Autor:
wini/gp
Źródło:
TVN24 Kraków
Muszyna (Małopolska)Google Earth
wideo 2/5
mapka ania

"Kac Vegas w Muszynie" – tak o incydencie z udziałem 55-letniego mężczyzny mówią policjanci. Mieszkaniec Starego Sącza poszedł na imprezę, a następnego ranka obudził się półnagi, w kradzionym samochodzie, kilkadziesiąt kilometrów od domu.

Zgłoszenie o mężczyźnie w bokserkach, stojącym na poboczu i wzywającym pomocy, muszyńscy policjanci dostali w piątek rano.

- Kiedy mundurowi przybyli we wskazane miejsce, mężczyzna tłumaczył się, że wieczorem imprezował ze znajomymi i nie pamięta, jak znalazł się w Muszynie, w samochodzie dostawczym, a poza tym nie może się z nikim skontaktować, ponieważ nie ma przy sobie telefonu komórkowego – tłumaczy Justyna Basiaga, oficer prasowy nowosądeckiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Kradzione auto

Od 55-latka czuć było alkohol. - Badanie trzeźwości wykazało, że ma w organizmie 1,5 promila. Jakby tego było mało, okazało się, że samochód dostawczy, w którym ocknął się 55-latek, przed północą został skradziony z jednej z posesji na terenie Starego Sącza – podaje rzeczniczka.

Sądeczanin usłyszał zarzut kradzieży samochodu o wartości 11 tys. złotych oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu teraz do pięciu lat więzienia.

Autor:wini/gp

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock