Ciekawostki

Sharon Stone o recepcie na duchowe piękno

Ciekawostki

PAPAktorka wzięła udział w konferencji prasowej

O amerykańskich dowcipach o Polakach, polskiej kiełbasie i tym, jak być zawsze pięknym opowiadała na konferencji prasowej Sharone Stone, która od czwartku przebywa w Polsce. W piątek wieczorem weźmie udział w prezentacji nowego samochodu marki Lexus - ISF.

Aktorka pojawiła się przed restauracją na pl. Trzech Krzyży ubrana w seksowną, srebrną sukienkę. Zapytana, czy udało jej się zwiedzić Warszawę, przyznała, że nie. Po kilkugodzinnym locie z Los Angeles do Warszawy, była tak zmęczona, że pojechała prosto do hotelu.

Dowcipy o Polakach i dzieciństwie aktorki

Aktorka z uśmiechem odpowiedała na pytania dziennikarzy PAP

Aktorkę pytano między innymi o to, co jej się kojarzy ze słowem Polska. Polish Jokes - odpowiedziała. Szybko jednak dodał, że o Polakach wie znacznie więcej. - Pochodzę ze stanu Pennsylvania, gdzie jest mnóstwo polskich imigrantów. Mam liczne wspomnienia związane z Polską. Jako dziecko jadałam polskie kiełbasy, kanapki. Oglądałam ludzi tańczących polskie tańce, słuchałam polskiej muzyki, gry na akordeonie - opowiadała aktorka.

Recepta na piękno duchowe

Mimo, iż Sharon Stone w tym roku skończyła 50 lat, jest wciąż w gronie najpiękniejszych aktorek Hollywood. Dziennikarze nie odmówili sobie zadania pytania, jak udaje jej się utrzymać taką formę, siłę oraz piękno. Aktorka powiedziała, że jedynym sposobem na to jest życie w zgodzie ze sobą, samoakceptacja. Należy mieć dystans do siebie i nie dostosowywać się do gustów i potrzeb innych ludzi. - Jestem, jaka jestem. Nie zmienię się. Lubcie mnie albo nie. A jeśli wam się nie podobam, to - przepraszam - ale odp...cie się - podsumowała Sharon Stone.

Życie po 50-tce

Aktorka przyznała, że 50-te urodziny były chwilą przełomową w jej życiu. - Zrozumiałam coś, co bardzo chciałabym rozumieć już w wieku lat trzydziestu - że musimy akceptować siebie samych takimi, jakimi jesteśmy. Być po prostu sobą - stwierdziła. - Teraz mam odwagę być sobą. Nie uwierzycie, jak wolna dzięki temu się czuję - dodała.

Konferencja prasowa odbyła się w restauracj na pl. Trzech Krzyży PAP

W piątek wieczorem Sharon Stone weźmie udział w Lexus Fashion Night 5 - prezentacji nowego modelu tej marki. Aktorka opuści Polskę w sobotę przed południem.

Najsłynniejsze filmy, w jakich Sharon Stone wzięła udział to thriller "Nagi Instynkt" w reżyserii Paula Verhoevena z 1992 roku, oraz "Kasyno" Martina Scorsese z 1995 roku. Za rolę w "Kasynie", w którym zagrała luksusową prostytutkę Ginger, otrzymała nominację do Oscara.

Źródło: PAP, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP