Ciekawostki

Lepszy jest tylko Ronaldo. Instagram ma nową królową

Ciekawostki

Instagram Ariany Grande obserwuje ponad 146 mln osóbInstagram/ Ariana Grande
wideo 2/6

Pokonała Selenę Gomez i depcze po piętach Cristiano Ronaldo. Ariana Grande została najpopularniejszą kobietą na Instagramie z liczbą ponad 146 milionów obserwujących.

Królową Instagrama była dotychczas amerykańska piosenkarka Selena Gomez. Do października 2018 jej konto miało największą liczbę obserwujących w serwisie. Palmę pierwszeństwa musiała jesienią oddać jednak Cristiano Ronaldo, którego w tej chwili obserwuje ponad 156 milionów użytkowników serwisu.

Zobacz też: Zdjęcie Beyonce, które dostało ponad 11 mln polubień

Najwięcej obserwujących na Instagramie ma Cristiano RonaldoInstagram/ Cristiano Ronaldo

Ariana Grande najpopularniejszą kobietą na Instagramie

W ostatnich dniach lutego na drugie miejsce na podium - a pierwsze wśród kobiet - wskoczyła Ariana Grande. Obserwuje ją 146 672 970 osób (28 lutego). Poprzednią królową - 146 420 458 fanów (28 lutego).

Na Instagramie Ariany Grande codziennie pojawia się kilka zdjęć i wideo. Inaczej niż w przypadku poprzedniej królowej, Gomez, która w ostatnich miesiącach publikowała wpisy co kilka dni. Grande regularnie dodaje też relacje, w których dzieli się z fanami bardziej prywatnymi momentami z życia niż we wpisach.

Ariana Grande została najpopularniejszą kobietą na InstagramieInstagram/ Ariana Grande
Arianę Grande obserwuje na Instagramie ponad 146 mln fanówInstagram/ Ariana Grande
Grande publikuje kilka wpisów dziennieInstagram/ Ariana Grande

Ariana Grande jest 25-letnią amerykańską piosenkarką i aktorką. Muzyczną karierę rozpoczęła w wieku ośmiu lat. Wydała dotąd pięć albumów i zagrała w kilku filmach. Artystka jest laureatką trzech statuetek American Music Awards, MTV Europe Music Awards, jednej nagrody MTV Video Music Awards, a także czterech nominacji do prestiżowych nagród Grammy.

Przeczytaj więcej: Ariana Grande pokazała tatuaż po japońsku. Internauci wytknęli błąd w znaczeniu Najpopularniejszym Polakiem na Instagramie jest Robert Lewandowski, którego obserwuje ponad 14 milionów internautów.

Roberta Lewandowskiego obserwuje na Instagramie ponad 14 mln internautówInstagram/ Robert Lewandowski

Zobacz też:

Autor: jog//mro / Źródło: Instagram, Mashable

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/ Ariana Grande