TVN znów najlepszą marką!

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN242306TVN.avi

Telewizja TVN już drugi rok z rzędu zdobyła nagrodę Premium Brand. To wyróżnienie dla marek o najwyższej reputacji w oczach opinii publicznej.

Telewizja TVN okazała się bezkonkurencyjna w ogólnym rankingu Premium Brand. W tym roku wyprzedziła m.in. takie firmy jak E.Wedel, Nivea, Sony, Danone, Panasonic, Żywiec czy Nokia. TVN zdobył również tytuł Marki Najwyższej Reputacji w kategorii „Media”.

- Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy naciskają przyciski na pilotach, bo tak naprawdę to im zawdzięczamy reputację - mówił dyrektor marketingu TVN Marek Szafarz podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu InterContinental.

Nagroda Premium Brand przyznawana jest od 2006 roku najbardziej wiarygodnym markom na polskim rynku. Ranking takich marek tworzony jest w oparciu o kompleksowe badania opinii publicznej. Brane są pod uwagę m.in. zaufanie jakim darzona jest marka, jej postrzeganie w mediach oraz społeczne zaangażowanie. Nie bez znaczenia jest również jak firma oceniana jest jako pracodawca i partner biznesowy.

Badanie Premium Brand od strony merytorycznej przygotował Dom Badawczy Maison, zaś jego realizacją zajął się TNS OBOP. Badanie odbyło się w kwietniu 2008.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24