Zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup, zginął jeden z pasażerów

TVN24 | Białystok

Autor:
gp
Źródło:
Lubelska policja/TVN24
Tragiczny wypadek w miejscowości StoczekLubelska policja
wideo 2/6
Lubelska policjaTragiczny wypadek w miejscowości Stoczek

W poniedziałek rano doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Stoczek (woj. lubelskie). 26-latek zjechał autem na pobocze i uderzył w betonowy słup. Jeden z pasażerów zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek wielkanocny, około godziny 6:30. - Kierujący samochodem osobowym kia rio na prostym odcinku drogi w miejscowości Stoczek, gmina Czemierniki, z nieznanych jak dotąd przyczyn, zjechał z drogi na prawe pobocze, a następnie uderzył w betonowy słup linii energetycznych - informuje aspirant Piotr Mucha z lubelskiej policji.

Uderzył w betonowy słup i zginąłLubelska policja

Jedna osoba nie żyje, dwie w szpitalu

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Na miejscu zginął 23-letni pasażer auta, mieszkaniec gminy Siemień. 26-letni kierujący oraz 21-letni pasażer, również mieszkańcy gminy Siemień, zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku. - Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę - dodaje aspirant Piotr Mucha.

Tragiczny wypadek w miejscowości StoczekLubelska policja
Google Maps

Uderzył w drzewo, zginął na miejscu

W niedzielę po godzinie 14:30 do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wyczółki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze. Po tym auto uderzyło w przydrożne drzewo. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji kierowca zmarł. Samochodem kierował 26-letni mieszkaniec gminy Piszczac.

Uderzył w drzewo, zginął na miejscuLubelska policja
Google Maps

Autor:gp

Źródło: Lubelska policja/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja