Uderzył w drzewo, zmarł w szpitalu. "Prawdopodobnie zasłabł w trakcie jazdy"

TVN24 | Białystok

Autor:
tam
Źródło:
lubelska policja
Google EarthZasłabł w trakcie jazdy i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

Policjanci z Nałęczowa (województwo lubelskie) wyjaśniają, jak doszło do wypadku, po którym zmarł 71-letni mężczyzna. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierowcy w trakcie jazdy - przekazuje Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem. O tym, co się stało na ulicy Poniatowskiego w Nałęczowie, policję powiadomili świadkowie zdarzenia. To oni też początkowo próbowali pomóc kierowcy. - Kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi i uderzył w rosnące na poboczu drzewo - informuje Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach.

Zasłabł w trakcie jazdy i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalulubelska policja

"Prawdopodobnie zasłabł w trakcie jazdy"

71-letni kierowca trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie - w bardzo ciężkim stanie - do szpitala w Lublinie. Tam zmarł. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie 71-latka w trakcie jazdy - przekazuje Rejn-Kozak. I dodaje, że okoliczności tego, co się stało, wciąż są wyjaśniane. OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W INTERNECIE >>>

Do wypadku doszło w NałęczowieGoogle Maps

Autor:tam

Źródło: lubelska policja

Źródło zdjęcia głównego: lubelska policja