TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - wtorek 11.01. Pochmurno i mroźno

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę 29.01
Prognoza pogody na sobotę 29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 11.01

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem chmur. Lokalnie wystąpią słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -3 do 1-2 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 1-2 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje ze zmiennych kierunków, słabo i miejscami umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne - wtorek 11.01

Wilgotność powietrza w całym kraju sięgnie około 90 procent. W całej Polsce odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 11.01
Warunki biometeorologiczne we wtorek 11.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna wyniesie -1 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1037 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Powieje ze wschodu i południowego wschodu, słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe sięgnie 1026 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół pochmurno. Możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie -2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północy i północnego wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie osiągnie 1021 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Darek Delmanowicz

Pozostałe wiadomości