Pogoda na dziś: niedziela 12.09 z pochmurną aurą, przelotnym deszczem i burzami

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - niedziela przyniesie wielu regionom kraju przelotny deszcz i burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 stopnie.

Niedziela upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. We wschodniej połowie Polski oraz na południu mogą pojawić się pojedyncze burze. Wyładowaniom towarzyszyć będą intensywne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 20-22 stopni Celsjusza na północy i w pasie Polski centralnej do 23-24 st. C na południu. Powieje umiarkowany, na północy porywisty wiatr z zachodu.

Warunki biometeo - niedziela 12 września

Wilgotność powietrza w niedzielę wyniesie około 80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą neutralne na północnym zachodzie i zachodzie, a w pozostałych regionach niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu i burzami w drugiej części dnia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 22 st. C. Powieje umiarkowany, podczas burz porywisty wiatr z zachodu. W południe barometry pokażą 1001 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie duże, okresami przelotnie popada deszcz. Możliwe burze. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. W południe ciśnienie osiągnie 1012 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się umiarkowane zachmurzenie, bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1004 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi umiarkowane zachmurzenie, możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wiatr umiarkowany, powieje z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1001 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie umiarkowane, przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. W południe na barometrach zobaczymy 991 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości