Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodny dzień, maksymalnie 20 stopni

  23-10-2019 06:06 Warunki biometeorologiczne będą korzystne
  Prognoza pogody na sobotę Foto: PAP/Darek Delmanowicz | Video: tvnmeteo.pl

  W środowy poranek mogą utrzymywać się mgły. Kolejne godziny powinny upłynąć pod znakiem pogodnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 stopni.

  Mgły, które pojawiły się w nocy, ustąpią dopiero w późnych godzinach porannych. Później środa zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany powieje ze wschodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza będzie oscylować w granicach od 60 do 70 procent. Na ogół poczujemy komfort termiczny, jedynie mieszkańcy północnych regionów kraju odczują chłód. Biomet wszędzie będzie korzystnie wpływać na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Rano mglisto, w dzień dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, z kierunku wschodniego. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1008 hPa.


  POZNAŃ

  Rano mglisto, w dzień dość pogodnie. Temperatura wzrośnie do 17 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ze wschodu. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1010 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z kierunku wschodniego. Ciśnienie po południu spadnie do 1021 hPa.

  WROCŁAW

  Rano mglisto, w dzień dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 19 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ze wschodu. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1005 hPa.

  KRAKÓW

  Rano mglisto, w dzień dość pogodnie. Termometry wskażą do 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z kierunku wschodniego Ciśnienie po południu spadnie do 994 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...