"Mieszkam tu od 20 lat i pierwszy raz widziałam coś takiego"Gwałtowna burza przeszła przez Florydę, między innymi przez Miami.
Cztery miasta, które mają być "przyszłością Ameryki"00:37Na liście nie ma Nowego Jorku czy San Francisco.
"Przestaną pływać statki". Scenariusze kryzysu, który dotknąłby cały świat00:45Opinia analityka Ośrodka Studiów Wschodnich Michała Bogusza.
Ekologiczne problemy dużego koncernu. Został pozwany przez władze stanu Nowy Jork01:00Pozew stanu Nowy Jork.
Dziesiątki tysięcy domów i firm bez prądu. "Wieje wiatr, pada deszcz, ulice są zalane"Ulewy nawiedziły centralną i południową część stanu Floryda.
Zadławiła się w samochodzie na autostradzie, inny kierowca ruszył z pomocą. Nagranie00:35"Dotarło do mnie, że gdyby coś poszło nie tak, byłoby naprawdę źle".
"Nie dajmy sobie wmówić, że może być nim ktoś inny"04:14Nie zrezygnuję z rozwijania tej współpracy - zapewniał Andrzej Duda.
Sześciolatek postrzelił swoją nauczycielkę. Jest wyrok więzienia00:36Obrażenia Abigail Zwerner początkowo określono jako zagrażające życiu.
Zamordowali nauczycielkę za złe oceny. Wyrok dla drugiego z nastolatków00:37"Każdego dnia żałuję, że nie mogę tego cofnąć".
Xi Jinping sugeruje, że kolejne pandy trafią do USA. Nazywa je "wysłannikami przyjaźni"02:38Zwierzęta te to symbol polityki zagranicznej Pekinu.
Pies dwa miesiące czuwał przy ciele pana. Ratownicy mówią, jak przeżył00:34"Gdyby umiał mówić, miałby do opowiedzenia niesamowitą historię".
Wiadomo, kto poprowadzi kolejną galę rozdania Oscarów 01:44Ceremonia odbędzie się 10 marca 2024 roku.
Rakieta Starship jednak dzisiaj nie poleci. Jest nowa data01:09W przyszłości pojazd ten ma umożliwić ludziom powrót na Księżyc.
Największe miasto Alaski sparaliżowane przez opady śniegu, wkrótce może paść rekordAtak zimy przyczynił się do śmierci czterech osób, burmistrz ogłosił stan wyjątkowy.
"Dziękuję za najlepsze 10 lat, jakie człowiek może mieć". Rachel, Ross i Phoebe pożegnali Chandlera04:37W mediach społecznościowych.