Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe

Oddajemy w Wasze ręce nowy profil w mediach społecznościowych. Na Snapchacie tvn24.pl znajdziecie obrazki i nagrania zza kulis naszych programów, codzienny wybór najciekawszych informacji z naszej strony oraz specjalnie przygotowane długie treści.

Grecka turystka podczas rejsu z przyjaciółmi zauważyła na wodzie dryfującego człowieka. Jak relacjonuje kobieta, okazało się, że to imigrant, który wypadł z łodzi próbując przedostać się nielegalnie do Europy. Zdjęciem i historią o turystka podzieliła się z internautami na Facebooku.

Manuel Valls podczas przemówienia skierowanego do działaczy swojej partii zaczął się pocić w niekontrolowany sposób. Jego koszula wyglądała, jakby właśnie wskoczył w niej do wody. Nic dziwnego - piszą światowe media, bo jego rząd prawdopodobnie będzie musiał przeprowadzić wiele trudnych reform. Internauci także dorzucili kilka komentarzy.

Co zrobić, gdy rodzina i przyjaciele wciąż pytają, kiedy w rodzinie pojawi się dziecko, a odpowiedź, że nie ma takich planów w najbliższej przyszłości nikogo nie satysfakcjonuje? Na nietypowy pomysł rozwiązania tego problemu wpadła para z Australii.

Mają dość: wstydu za wygląd, pytań o homoseksualizm, mężczyzn myślących, że mogą bezkarnie zaczepiać. To tylko niektóre z frustrujących doświadczeń, jakimi dzielą się internauci w ramach projektu "I’m Tired".

Słynny Grumpy Cat, czyli zrzędliwy kot, ma nowego rywala. To 5-miesięczny szczeniak Earl, któremu popularność przyniosły zamieszczone w sieci zdjęcia, wyświetlone przez internautów dwa miliony razy. Pies ma już swoje konto na Instagramie i Facebooku, gdzie łącznie ma ponad 20 tys. fanów.

"Zamierzamy przerwać milczenie" - piszą internauci w odpowiedzi na publikację "New York Magazine". Dwutygodnik przytoczył relacje 35 kobiet, które miały być wykorzystywane przez Billa Cosby'ego. Na okładce gazety obok ich sylwetek pojawiło się puste krzesło. Symbolizuje ofiary, które nadal milczą z obawy, że nikt im nie uwierzy.