Biden: Trump wybrał swojego klona

Donald Trump i J.D.Vance
Trump ogłosił kandydata na wiceprezydenta. Biden komentuje
Źródło: TVN24
- To klon Trumpa - stwierdził we wtorek prezydent Joe Biden, pytany o senatora J.D. Vance'a, którego Donald Trump ogłosił w poniedziałek swoim kandydatem na wiceprezydenta.

Donald Trump został w poniedziałek oficjalnie wybrany kandydatem Partii Republikańskiej na prezydenta USA. Tuż przed głosowaniem delegatów na konwencji w Milwaukee Trump ogłosił swojego kandydata na wiceprezydenta. Został nim 39-letni J.D. Vance, republikański senator ze stanu Ohio i autor bestsellerowej powieści "Elegia dla bidoków".

Zobacz też: Napisał bestseller, dla Trumpa nie miał litości. Teraz chce zostać jego wiceprezydentem

Biden: to klon Trumpa

O wybór Vance'a zapytany został we wtorek prezydent Joe Biden. - To klon Trumpa. Nie widzę między nimi różnicy - odparł krótko.

Biden zapewnił także, że czuje się bezpieczny pod ochroną Secret Service i ma zaufanie do tej służby po sobotnim zamachu na Donalda Trumpa.

Zobacz też: Vance: musimy zakończyć wojnę w Ukrainie i skupić się na Chinach  

Czytaj także: