"Pozdrowienia z Krymu". Koszulki z Putinem jak świeże bułeczki


W mgnieniu oka sprzedały się pamiątkowe koszulki z nadrukowanym wizerunkiem prezydenta Rosji Władimira Putina, wystawione w Moskwie. W modelach można było przebierać - Putin w czarnych okularach, Putin pozdrawiający z Krymu, Putin na koniu.

Koszulki wystawiono na sprzedaż w środę w największym domu handlowym w Moskwie (GUM). Ponad sto sztuk z 3000 przygotowanych sprzedało się w ciągu pierwszej godziny. Kiedy ludzie zorientowali się, że do kupienia są koszulki z Putinem, tworzyły się długie kolejki. Jedna sztuka kosztowała 35 dolarów.

Putin na koniu

Kolekcję przygotowała znana marka młodzieżowa Anyavanya. Składa się 15 niepowtarzalnych modeli z Władimirem Putinem w roli głównej.

Można było kupić koszulkę z prezydentem w okularach, jakich nie powstydziłby się agent CIA, koszulkę z kadru z pamiętnej sesji Putina na koniu czy Władimira Putina w hawajskiej koszuli z drinkiem w ręku na tle błękitnych wód Morza Czarnego z napisem "Pozdrowienia z Krymu".

Autorzy twierdzą, że ich kolekcja została zainspirowana ostatnimi wydarzeniami: zimowymi igrzyskami olimpijskimi w Soczi, a także zajęciem Krymu.

Autor: pk//gak/zp / Źródło: ITAR TASS

Pozostałe wiadomości