TVN24 | Świat

Córka Paula Walkera wzięła ślub. Vin Diesel odprowadził ją do ołtarza

TVN24 | Świat

Autor:
momo/kg
Źródło:
CNN, tvn24.pl
Meadow Walker, córka aktora Paula Walkera, wzięła ślub
Instagram/Meadow WalkerMeadow Walker, córka aktora Paula Walkera, wzięła ślub

Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera, wyszła za mąż. Do ołtarza pannę młodą odprowadził przyjaciel ojca i gwiazdor "Szybkich i wściekłych" Vin Diesel. Ślub odbył się na początku października. 22-letnia modelka poinformowała o tym fakcie opinię publiczną dopiero w piątek, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z ceremonii.

Meadow Walker w sierpniu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Wybranek serca 22-latki to początkujący aktor i model Louis Thornton-Allan. Para pobrała się na początku października na Dominikanie. Kameralna ceremonia odbyła się nad oceanem.

W piątek córka zmarłego osiem lat temu gwiazdora "Szybkich i wściekłych" opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i krótki czarno-biały film z ceremonii ślubnej. Jak zdradza jedna z fotografii, pannę młodą do ołtarza odprowadził ojciec chrzestny modelki i serdeczny przyjaciel jej ojca Vin Diesel. Wśród gości znalazła się także m.in. aktorka Jordana Brewster.

- Nasz ślub nie mógł być bardziej idealny i bardziej osobisty. Louis i ja od początku wiedzieliśmy, czego chcemy. To była bardzo kameralna uroczystość - wyznała Meadow Walker w rozmowie z magazynem Vogue. - Wszyscy byliśmy na bosaka, tańczyliśmy na piasku. Na zakończenie wieczoru odbył się pokaz fajerwerków. Zapaliliśmy też lampy, puszczając je ku malowniczemu, nocnemu niebu - wspominała modelka. 

Paul Walker i Vin Diesel zaprzyjaźnili się na planie "Szybkich i wściekłych". Aktorzy byli ze sobą bardzo zżyci. W jednym z wywiadów Diesel nazwał Walkera swoim "bratem". Po tragicznej śmierci przyjaciela obiecał opiekować się jego rodziną, a w szczególności córką.

Tragiczna śmierć gwiazdy "Szybkich i wściekłych"

40-letni Paul Walker zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym w kalifornijskim mieście Santa Clarita. Porsche, które prowadził znajomy aktora Roger Rodas, wypadło na ostrym zakręcie z drogi, uderzyło w słup, a następnie stanęło w płomieniach. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Policja ustaliła, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Stwierdziła, że samochód w momencie uderzenia poruszał się z prędkością między 80 a 90 mil na godzinę (128-144 km/h).

Meadow miała wówczas 14 lat.

Autor:momo/kg

Źródło: CNN, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: https://www.instagram.com/meadowwalker/