TVN24 | Świat

Pogrzeb księcia Filipa. Program specjalny w TVN24 GO i TVN24

TVN24 | Świat

Autor:
red.
Źródło:
TVN24

W sobotę po południu odbędzie się pogrzeb księcia Filipa. Ceremonię wraz z komentarzem ekspertów będzie można oglądać w TVN24 GO i w TVN24. Zapraszamy na program specjalny od godziny 14.

99-letni książę Filip, mąż królowej Elżbiety II, zmarł 9 kwietnia rano. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę w Windsorze. Uroczystości będą miały charakter prywatny, nie odbędą się żadne publiczne procesje i zaapelowano, aby osoby postronne nie przyjeżdżały do królewskich rezydencji.

Pogrzeb musi się odbyć zgodnie z restrykcjami wprowadzonymi z powodu epidemii. Liczba osób została ograniczona do 30. Pałac Buckingham opublikował w czwartek ich listę. Jak przekazano, wszystkie 30 osób wybrała Elżbieta II.

Program specjalny w TVN24 i TVN24 GO

W TVN24 GO i TVN24 w sobotę będzie można oglądać wydanie specjalne poświęcone pogrzebowi księcia Filipa. Rozpocznie się ono o godzinie 14 w TVN24 GO. Między godziną 15 a 17 przeniesie się na antenę TVN24, ale nadal będzie można je śledzić w internecie. Później, jeszcze do godziny 18, program specjalny będzie kontynuowany w TVN24 GO.

Poza transmisją z głównej uroczystości, która ma się rozpocząć o godzinie 16, w TVN24 i TVN24 GO będzie można posłuchać szeregu ekspertów i komentatorów. Wytłumaczą poszczególne elementy ceremonii pogrzebowej i opowiedzą o barwnym życiorysie księcia Filipa.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Tagi:
Raporty: