16-latka zamordowana w parku. "Naprawdę okropny atak"

Źródło:
BBC
16-latka została zamordowana w parku w miejscowości Culcheth w zachodniej Anglii
16-latka została zamordowana w parku w miejscowości Culcheth w zachodniej Anglii
Google Earth
16-latka została zamordowana w parku w miejscowości Culcheth w zachodniej AngliiGoogle Earth

Policja wszczęła śledztwo w związku ze śmiercią 16-letniej Brianny Ghey. Nastolatka, odnaleziona z licznymi ranami kłutymi, zmarła w parku w miejscowości Culcheth w zachodniej Anglii. Przedstawiciel lokalnej policji opisał to jako "naprawdę okropny atak".

16-letnia Brianna Ghey została znaleziona z wieloma ranami kłutymi na ścieżce w Linear Park w Culcheth w sobotę krótko po godzinie 15 i zmarła na miejscu zdarzenia.

Przedstawiciel policji hrabstwa Cheshire Mike Evans opisał to jako "naprawdę okropny atak".

Powiedział, że policja chce rozmawiać z kobietą i mężczyzną w wieku około 20 lat, którzy byli widziani w parku.

Opisywał też szczegóły wyglądu obojga. Mówił, że mieli ciemne kręcone włosy, dodając: - Mężczyzna miał na sobie długi, ciemny płaszcz z kapturem, a kobieta miała charakterystyczny czerwony lub fioletowo-czarny płaszcz i długą zwiewną spódnicę, sukienkę lub spodnie.

- Chcemy również porozmawiać z każdym, kto przebywał w parku od około 13.30 do 16.00 i z każdym, kto mógł widzieć Briannę w godzinach poprzedzających jej śmierć - dodał.

Dziewczyna została znaleziona z licznymi ranami w parku w CulchethGoogle Maps

"Ciężko pracujemy, aby odnaleźć osoby odpowiedzialne za śmierć Brianny"

Policja poinformowała również, że przeprowadzono sekcję zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci nastolatki. Śledczy odgrodzili część parku, w której 16-letnia Brianna została znaleziona przez osoby postronne. Policja z Cheshire opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie zmarłej dziewczyny.

- Chciałbym zapewnić lokalną społeczność, że ciężko pracujemy, aby odnaleźć osoby odpowiedzialne za śmierć Brianny i że mamy dodatkowych funkcjonariuszy w Culcheth i okolicach, którzy również uczestniczą w śledztwie - zapewnił Mike Evans.

Autorka/Autor:mjz/kg

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Cheshire Police