Pogrzebali kobietę żywcem na cmentarzu. Grabarz zauważył ślady krwi przy mogile

Autor:
akw/kab
Źródło:
PAP, tvn24.pl, G1 Globo
Policjanci brazylijskiego stanu Minas Gerais pokazują grób, gdzie przebywała porwana kobieta
Policjanci brazylijskiego stanu Minas Gerais pokazują grób, gdzie przebywała porwana kobietaPolícia Militar
wideo 2/2
Polícia MilitarPolicjanci brazylijskiego stanu Minas Gerais pokazują grób, gdzie przebywała porwana kobieta

Kobieta pogrzebana żywcem na cmentarzu w mieście Visconde do Rio Branco została uratowana przez funkcjonariuszy policji stanu Minas Gerais we wschodniej Brazylii. Porwana 36-latka przeżyła mimo zamurowania grobowca. Policja ustaliła, że padła ofiarą grupy przestępczej, z którą była powiązana.

36-letnią kobietę uratowano z grobowca na cmentarzu komunalnym w mieście Visconde do Rio Branco. W akcji pomogli grabarze lokalnego cmentarza. Jeden z nich zwrócił uwagę na ślady krwi przy mogile, która została przykryta świeżym betonem.

Kobieta, która spędziła w grobie około dziesięciu godzin, twierdziła, że nie pamięta porwania, a jedynie napad dwóch zamaskowanych mężczyzn na jej dom. Przypomniała sobie, że jeden z napastników uderzył ją w głowę, po czym straciła świadomość.

Brazylijska policja uratowała kobietę pogrzebaną żywcem na cmentarzu przez gangsterówPolícia Militar

Według policji kobieta była ofiarą celowego działania grupy przestępczej, z którą była powiązana. "To zemsta za to, że przechowywane w domu tej kobiety narkotyki zniknęły" - podały źródła w brazylijskiej policji, precyzując, że poszkodowana przechowywała również broń należącą do gangu.

Po wydostaniu kobiety z grobu policja zarządziła poszukiwania dwóch członków grupy przestępczej, którzy prawdopodobnie dokonali napadu i porwania kobiety. Policja twierdzi, że obaj napastnicy mają około dwudziestu lat i ukrywają się prawdopodobnie na terenie stanu Minas Gerais.

Portal informacyjny G1 przekazał, że kobieta trafiła do szpitala.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:akw/kab

Źródło: PAP, tvn24.pl, G1 Globo

Źródło zdjęcia głównego: Polícia Militar

Pozostałe wiadomości