TVN24 | Poznań

Wymieniał koło na autostradzie A2, przygniotła go kabina ciężarówki

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/
tam
Źródło:
TVN24, PAP
Kierowca przygnieciony przez kabinę ciężarówki na A2
Kierowca przygnieciony przez kabinę ciężarówki na A2Madzia Pilarek, www.wynaj.me
wideo 2/6
Madzia Pilarek, www.wynaj.meKierowca przygnieciony przez kabinę ciężarówki na A2

Tragiczna śmierć kierowcy ciężarówki na autostradzie A2 w pobliżu węzła Luboń (woj. wielkopolskie). Jak podaje straż pożarna, mężczyzna w trakcie wymiany koła został przygnieciony przez kabinę pojazdu. Strażacy uwolnili poszkodowanego, ale nie udało się go uratować.

Tragiczny wypadek na autostradzie A2, na pasie w kierunku Warszawy. Około godziny 12.38 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że pomocy potrzebuje kierowca ciężarówki. Do zdarzenia doszło na 164. kilometrze autostrady. - Kierowca tira w trakcie wymiany koła został przygnieciony przez kabinę pojazdu. Strażacy wyciągnęli zakleszczonego mężczyznę, następnie prowadzono resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejscu pojawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, lekarz stwierdził zgon - informuje dyżurny komendy wojewódzkiej straży pożarnej w Poznaniu.

Okoliczności wypadku będzie badać - pod nadzorem prokuratury - policja.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Utrudnienia dla kierowców

Jak podaje Spółka Autostrada Eksploatacja w związku z wypadkiem zablokowane są wszystkie pasy ruchu w kierunku Warszawy pomiędzy węzłami Luboń i Krzesiny. Wstępnie oszacowano, że utrudnienia dla kierowców mogą potrwać do godziny 14.10.

Autor:aa/ tam

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Madzia Pilarek

Pozostałe wiadomości