Bił, wyzywał i groził śmiercią. Wszystko przez to, że zmieniła kanał w telewizji

Autor:
mm/tok
Źródło:
TVN24 Pomorze
Do zdarzenia doszło w powiecie węgorzewskim
Do zdarzenia doszło w powiecie węgorzewskimGoogle Earth
wideo 2/5
Google EarthDo zdarzenia doszło w powiecie węgorzewskim

Policjanci z Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie) zatrzymali mężczyznę, który zachowywał się agresywnie w stosunku do kobiety, z którą mieszkał. Pijany partner wyzywał, szarpał za ubrania, groził pozbawieniem życia, uderzył kilkukrotnie w twarz 48-latkę. Powodem tak porywczego zachowania okazała się zmiana kanału w telewizji.

W niedzielę około godziny 14.30 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy skierował patrol do jednej z rodzin mieszkającej w gminie Budry.

"Okazało się, że przed domem stała przemarznięta i przerażona kobieta. Jak ustalili funkcjonariusze wspólnie zamieszkujący z nią mężczyzna wyzywał ją, szarpał za ubrania, kilkukrotnie uderzył w twarz oraz groził pozbawieniem życia" - przekazała starsza aspirant Agnieszka Filipska z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie.

Powodem agresji zmiana kanału w telewizji

Jak dodała, kobiecie udało się wyrwać z rąk oprawcy i uciec z mieszkania. Agresor nie chciał się jednak uspokoić, pomimo interwencji policji. Filipska przyznała, że jedynym sposobem, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo 48-latce było odseparowanie pijanego awanturnika od pokrzywdzonej.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcieShutterstock

"Powodem tak nerwowego i agresywnego zachowania mężczyzny była próba przełączenia kanału telewizyjnego. 58-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie" - podkreśliła policjantka i zaznaczyła, że interweniujący funkcjonariusze objęli mieszkańców procedurą Niebieskiej Karty oraz przyjęli od kobiety zawiadomienie o znęcaniu.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/tok

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości