TVN24 | Pomorze

Świnoujście. Postrzelony mężczyzna przewieziony do szpitala

TVN24 | Pomorze

Autor:
ft/kg
Źródło:
PAP, TVN24
W Świnoujściu doszło do postrzelenia
W Świnoujściu doszło do postrzeleniatvn24
wideo 2/3
tvn24W Świnoujściu doszło do postrzelenia

W Świnoujściu (województwo zachodniopomorskie) przed jednym z bloków mieszkalnych postrzelony został 42-letni mężczyzna. Z raną postrzałową trafił do szpitala - przekazała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu sierż. Kamil Zwierzchowski, do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 16 przy ul. Witosa w Świnoujściu. W wyniku oddanych strzałów ranny został mężczyzna. Został trafiony w lewą dłoń i pośladek. Jeden pocisk utkwił w kości.

Policja nie informuje, kim jest sprawca i czy został ujęty. Jak podaje rzecznik, trwają czynności i nie może udzielić więcej informacji. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Rzeczniczka Prasowa WSPR w Szczecinie Paulina Heigel podała we wtorek, że poszkodowany to 42-letni mężczyzna. Z raną postrzałową kończyny dolnej został zabezpieczony przez medyków i przewieziony do szpitala - najpierw w Świnoujściu, a potem w Szczecinie. Jego stan jest stabilny, mężczyzna jest przytomny, ale wymaga operacji. 

Świadkowie, z którymi rozmawiaj reporter Sebastian Napieraj opowiedzieli mu, że na postrzelonego mieszkańca bloku czekało dwóch mężczyzn. To jeden z nich miał oddać cztery strzały. Obecnie trwa obława na sprawców.

Autor:ft/kg

Źródło: PAP, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Sławomir Ryfczyński/iswinoujscie.pl

Pozostałe wiadomości