TVN24 | Pomorze

Potrącił dwóch chłopców jadących na hulajnodze, nagranie ku przestrodze

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
Stargard. Nastolatkowie jechali hulajnogą, zostali potrąceni przez samochód osobowy
Stargard. Nastolatkowie jechali hulajnogą, zostali potrąceni przez samochód osobowyStoją Stargard
wideo 2/8
Stoją StargardStargard. Nastolatkowie jechali hulajnogą, zostali potrąceni przez samochód osobowy

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z wypadku, do którego doszło w miniony wtorek w Stargardzie (Zachodniopomorskie). Dwóch 13-latków jechało hulajnogą, kiedy zostali potrąceni przez samochód osobowy. Chłopcy nadal przebywają w szpitalu, obaj są w stanie stabilnym.

Do wypadku doszło we wtorek (28 czerwca) około godziny 16. - Otrzymaliśmy wezwanie do Stargardu na ulicę Broniewskiego dotyczące dwóch chłopców, którzy jechali na hulajnodze i zostali potrąceni przez samochód osobowy - przekazała Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Poszkodowani chłopcy, w wieku około 13 lat, trafili do szpitali. Jeden z nich ma złamaną nogę. Drugi był w cięższym stanie, nieprzytomny z urazem czaszkowo-mózgowym i z urazem ręki.

Jak przekazała w środę (5 lipca) rzeczniczka szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie doktor Joanna Woźnicka, nastolatkowie nadal przebywają w szpitalu. Ich stan jest jednak stabilny.

Wypadek w StargardzieWioletta Mordasiewicz

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja

Jak poinformował podkomisarz Krzysztof Wojsznarowicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze.

Samochód potrącił dwóch chłopców jadących hulajnogąWioletta Mordasiewicz
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości