Trzy ofiary śmiertelne wypadku, w tym dziecko. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

Autor:
eŁKa/tok
Źródło:
TVN24 Pomorze
Do zdarzenia doszło w Słupsku
Do zdarzenia doszło w Słupsku
wideo 2/5
Do zdarzenia doszło w Słupsku

Na drodze ekspresowej S6 doszło do zderzenia ciężarówki oraz auta osobowego. Trzy osoby zginęły na miejscu. Jedną z ofiar wypadku jest dziecko.

Jak poinformował Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, około 8:30 pomiędzy węzłami Słupsk Wschód i Południe doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Informację potwierdził młodszy aspirant Jakub Bagiński, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku. – Do wypadku doszło na obwodnicy Słupska w rejonie miejscowości Płaszewko. Na miejsce od razu pojechali słupscy policjanci, którzy ustalili wstępnie, że jadący w kierunku Gdańska kierowca toyoty zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym manem – wyjaśnia policjant.

Wypadek śmiertelny w pobliżu SłupskaKM PSP Słupsk

Słupsk. Trzy ofiary śmiertelne wypadku

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące osobową toyotą, kierowca i dwoje pasażerów, w tym dziecko.

Na miejscu tego tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Wypadek śmiertelny w pobliżu SłupskaKM PSP Słupsk

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Utrudnienia mają potrwać około trzech godzin. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy i wszystkich kierowców jadących zarówno w kierunku Gdańska i Szczecina kierują z obwodnicy w stronę Słupska.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:eŁKa/tok

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KM PSP Słupsk

Pozostałe wiadomości