Ciało mężczyzny znalezione pod Białogardem. Prokuratura: bardzo prawdopodobne zabójstwo

TVN24

Na miejscu pracują technicy policyjniGrzegorz Galant | bialogardzianin.pl
wideo 2/5

W środę rano w Dębczynie pod Białogardem (Zachodniopomorskie) znaleziono ciało mężczyzny. Policja i prokuratura pracują obecnie na miejscu.

Ciało odkryto w środę około godz. 9 na terenie budowy domu. Według lokalnego portalu bialogardzianin.pl, zwłoki mają być zmasakrowane i świadczyć o morderstwie. Ciało było przykryte foliową plandeką.

- Policja prowadzi czynności w związku ze zdarzeniem kryminalnym i nie możemy w tym momencie podać szczegółów. Na miejscu jest również prokurator – przekazała nam sierż. Joanna Krajnik z Komendy Miejskiej Policji w Białogardzie. Policjantka na razie nie potwierdza, że było to zabójstwo.

Także prokuratura nie chce na razie przesądzać, choć Krzysztof Kozber, Prokurator Okręgowy w Koszalinie, przyznaje, że "jedną z hipotez, bardzo prawdopodobną, jest zabójstwo". - Na miejscu wciąż trwają czynności. Zabezpieczane są ślady. Musimy także poczekać na wyniki sekcji zwłok - przekazał nam Kozber.

Działka, na której znaleziono ciało, znajduje się w znacznej odległości od innych zabudowań.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/ks / Źródło: TVN24 Szczecin/bialogardzianin.pl