TVN24 | Pomorze

Zwrócił mu uwagę, że w autobusie nie ma maseczki. Został pobity, szukają napastnika

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
Policja udostępnia teraz nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy
Policja udostępnia teraz nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcyKujawsko-pomorska policja
wideo 2/6
policja kujawsko pomorskie ok

Jeden z pasażerów autobusu zwrócił uwagę mężczyźnie, który jechał bez maseczki. Ten najpierw go ignorował, jednak gdy wychodził już na przystanek, odwrócił się i nagle zaatakował pokrzywdzonego. Policja udostępnia teraz nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Do zdarzenia doszło w autobusie linii numer 71 w Bydgoszczy. Pokrzywdzony zwrócił uwagę mężczyźnie w wieku około 19-20 lat, że nie ma maseczki mimo obowiązku zakrywania ust i nosa w komunikacji publicznej. - Sprawca lekceważył i ignorował prośby pokrzywdzonego. Następnie, gdy wychodził z autobusu na przystanek przy ulicy Focha a Garbary, zaatakował pokrzywdzonego, uderzając go pięściami po głowie – opisuje komisarz Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu w autobusie. Funkcjonariusze publikują teraz nagranie i proszą o pomoc w ustaleniu napastnika.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny całodobowo pod numerami 47-751-13-59 oraz 112 powołując się na III Kr-1050/21.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policjęPolicja Kujawsko-Pomorska

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Policja Kujawsko-Pomorska

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości