TVN24 | Polska

Uderzył w auto jadące z naprzeciwka. Zginęło małżeństwo, dziecko trafiło do szpitala

TVN24 | Polska

Autor:
est,
akr/
ak,rzw
Źródło:
Kontakt 24, tvn24.pl
Uderzył w auto jadące z naprzeciwka. Zginęły dwie osoby, dziecko trafiło do szpitala
Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu TarnobrzeskiegoUderzył w auto jadące z naprzeciwka. Zginęły dwie osoby, dziecko trafiło do szpitala

Kobieta i mężczyzna nie żyją, a jadącego z nimi 2,5-letniego chłopca zabrano do szpitala po tym, jak w samochód uderzyło jadące z naprzeciwka auto. Informację o tragicznym wypadku w Stalowej Woli otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 15 na drodze wojewódzkiej numer 871 w Stalowej Woli (Podkarpacie). - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi S7, prawdopodobnie podczas wyprzedzania, uderzył w jadące z naprzeciwka audi A4 - powiedziała podkomisarz Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Google Maps

Przeżył chłopiec

Jak przekazała, w uderzonym samochodzie znajdowały się trzy osoby, małżeństwo oraz ich dziecko. - Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia dorosłych. Kobieta w wieku 37 lat i dwa lata starszy od niej mężczyzna zginęli na miejscu. Jadący z nimi 2,5-letni chłopiec został przewieziony do szpitala - poinformowała policjantka.

Dodała, że do szpitala trafił również kierowca drugiego auta, od którego pobrano krew do badań. Życiu dziecka oraz drugiego kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Jak przekazała podkomisarz Wrona, utrudnienia w ruchu zakończyły się po godzinie 19.

Tragiczny wypadek w powiecie StalowolskimTarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Autor:est, akr/ ak,rzw

Źródło: Kontakt 24, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Pozostałe wiadomości