Białe miasteczko przed kancelarią premiera. Szósty dzień protestu pracowników ochrony zdrowia

Źródło:
TVN24
"W trosce o zdrowie i życie Polek i Polaków jesteśmy gotowi na dialog i rozmowy z rządem"
"W trosce o zdrowie i życie Polek i Polaków jesteśmy gotowi na dialog i rozmowy z rządem"TVN24
wideo 2/20
"W trosce o zdrowie i życie Polek i Polaków jesteśmy gotowi na dialog i rozmowy z rządem"TVN24

To już szósty dzień protestu pracowników ochrony zdrowia przed kancelarią premiera. Na konferencji przedstawiciele komitetu protestacyjno-strajkowego ogłosili, że są gotowi do rozmów "z kompetentnymi przedstawicielami rządu". - Rząd musi być w nich reprezentowany przez osobę dającą gwarancję uczciwej i rzetelnej współpracy z nami - powiedziała szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Krystyna Ptok, która odczytała wspólne oświadczenie. Tego samego dnia odbyło się posiedzenie komisji trójstronnej, jednak bez udziału przedstawicieli protestujących. Maria Ochman, przewodnicząca Krajowego Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ "Solidarność" i przewodnicząca komisji zapowiedziała, że kolejne spotkanie odbędzie się pod koniec września.

W sobotę pracownicy ochrony zdrowia przemaszerowali ulicami Warszawy, a następnie utworzyli w pobliżu kancelarii premiera tak zwane białe miasteczko 2.0. Zebrani tam protestujący zapowiadają, że pozostaną w tym miejscu, dopóki nie zostaną zrealizowane ich postulaty. Domagają się między innymi wyższych zarobków i zmian w systemie. Chcą się spotkać z premierem, bo - jak twierdzą - spotkania z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim nie przyniosły żadnego efektu. Białe miasteczko 2.0 nawiązuje do protestu pielęgniarek z lata 2007 roku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

"Nasze postulaty dotyczą obecnych, palących problemów"

W czwartek po godzinie protestujący 10 zorganizowali konferencję, głos zabrała szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Krystyna Ptok, która przeczytała wspólne oświadczenie członków komitetu protestacyjnego.

- Protestujemy nie tylko o podwyższenie wynagrodzeń, jak mylnie zinterpretowano nasze postulaty. Głównym celem naszego protestu jest zmiana złej ustawy o wynagrodzeniach oraz wzrost nakładów na ochronę zdrowia, poprawa bezpieczeństwa pacjentów i pracowników oraz lepsze wykorzystanie kadr medycznych - wytłumaczyła.

- Mamy pogłębiający się eksodus kadr systemu publicznego do prywatnego lub za granicę, co tylko zwiększa ilość pracy medyków zatrudnionych w systemie publicznym - zwróciła uwagę. Tłumaczyła, że powoduje to "spadek jakości i pogłębienie się zagrożeń dla pacjenta". - To powinny być priorytety działań rządu. Nasze postulaty dotyczą obecnych, palących problemów, które nie pozwalają systemowi działać sprawnie - oświadczyła Ptok.

Wskazała, że wizyty i zabiegi "nie są odpowiednio wyceniane". - Ich koszty znacząco przewyższają kwotę, którą za nie płaci Narodowy Fundusz Zdrowia, przez co placówki medyczne zadłużają się - tłumaczyła.

Ptok: mamy pogłębiający się exodus kadr systemu publicznego do prywatnego lub za granicę
Ptok: mamy pogłębiający się exodus kadr systemu publicznego do prywatnego lub za granicęTVN24

Ptok zwróciła uwagę, że protestujących "poparło wielu pracodawców ochrony zdrowia, czego dowodem jest list otwarty pracodawców".

- Gdyby minister zdrowia konstruktywnie reagował na zgłaszane przez nas problemy i prowadził realny dialog z poszanowaniem stron, nie byłoby tak ostrego kryzysu w ratownictwie medycznym, nie byłoby w tej chwili masowej likwidacji oddziałów szpitalnej, nie byłoby protestów 40-, a niektórzy mówią, że nawet 50-tysięcznej rzeszy pracowników ochrony zdrowia na ulicach Warszawy i nie byłoby tu białego miasteczka przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów - podkreśliła.

- Panie premierze, domagamy się realnego dialogu. Jesteśmy gotowi do rozmów z kompetentnymi przedstawicielami rządu - powiedziała.

Zwróciła przy tym uwagę na czwartą falę epidemii COVID-19. - Z każdym dniem zwiększa się obciążenie systemu - dodała. Podkreśliła, że "zmiany potrzebne są tu i teraz".

- Wciąż jesteśmy gotowi do rozmów, jednak rząd musi być w nich reprezentowany przez osobę dającą gwarancję uczciwej i rzetelnej współpracy z nami. W trosce o zdrowie i życie Polek i Polaków jesteśmy gotowi na dialog i rozmowy z rządem, z każdym kompetentnym jego przedstawicielem - zakończyła.

Według resortu zdrowia łączny koszt spełnienia postulatów wysuwanych przez protestujących to 26,05 miliarda złotych w tym roku, a w przyszłym - 104,7 miliarda złotych.

Spotkanie bez udziału protestujących

W czwartek po południu odbyło się posiedzenie zespołu trójstronnego, na którym omawiane były kwestie dotyczące m.in. wynagrodzeń w ochronie zdrowia.

- Na dzisiaj jest to już trzecie zaproszenie w ciągu ostatniego tygodnia, żebyśmy usiedli wspólnie do stołu. Dzisiaj to zaproszenie nie jest skierowane tylko i wyłącznie przez ministra Adama Niedzielskiego, ale przez cały zespół trójstronny - mówił przed rozpoczęciem spotkania rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Zapowiedział, że na spotkaniu odbędzie się "szeroki dialog" między innymi o "ścieżce osiągnięcia wynagrodzenia na 2027 rok wraz ze wzrostem wynagrodzeń o około 30 do 50 procent w ramach ustawy o siedmiu procent PKB". 

Na spotkaniu - zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - nie pojawili się protestujący pracownicy ochrony zdrowia. Zaprosili stronę rządową do białego miasteczka 2.0. - Nie przyszli przedstawiciele komitetu protestacyjnego. Mówię to z bólem, bo dzisiaj przedstawiamy tutaj ścieżkę wzrostu wynagrodzeń w ochronie zdrowia. To niezwykle istotne i właśnie w tej sprawie komitet protestacyjny jest przed kancelarią premiera. Dziwić więc może, że na tak ważny temat nikt z komitetu protestacyjnego się nie pofatygował - mówił Andrusiewicz.

Kiedy kolejne spotkanie?

Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. ministra zdrowia oraz Marii Ochman, przewodniczącej Krajowego Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ "Solidarność", która od lipca przewodniczy zespołowi trójstronnemu. - Cieszę się, że udało się nie tylko dzisiaj spotkać w takim gronie, ale już rozpocząć bardzo merytoryczne prace i przyjąć harmonogram spotkań na najbliższy czas, które mają być poświęcone kolejnej nowelizacji ustawy dotyczącej najniższego wynagrodzenia w ochronie zdrowia - oświadczyła Ochman. - Chcemy, po pierwsze, aby te płace rosły, ale chcemy jednocześnie, by były zagwarantowane środki finansowe na te podwyżki. Nie sztuką jest wynegocjować porozumienie, na które nie ma pokrycia finansowego - stwierdziła.

Zapowiedziała, że kolejne spotkanie ma odbyć się 27 września.

Ochman odniosła się także do postulatów protestujących. - W części się z nimi zgadzam, natomiast część uważam za zaporowe. I to jest moja ocena jako związkowca z pewnym doświadczeniem. Kropla drąży skałę. Może rzeczywiście młodość ma swoje prawa i gdybym miała dwadzieścia kilka lat, pewnie bym myślała, że świat zwojuje - stwierdziła przewodnicząca. Jak tłumaczyła, "do pewnych rozwiązań dochodzimy etapami". Wyraziła również nadzieję, że kolejne prace odbędą się w szerszym gronie, z udziałem m.in. korporacji i samorządów.

Andrusiewicz: jeśli ktoś chce połowę budżetu na ochronę zdrowia przeznaczyć na podwyżki to jest mrzonka

Wcześniej rzecznik resortu zdrowia ocenił, że "najważniejszym postulatem" protestujących jest "65 miliardów złotych na wzrost pensji". - Wzrost pensji nie uleczy jeszcze systemu ochrony zdrowia i nie da profesjonalnej obsługi pacjentom. 65 miliardów złotych to dzisiaj połowa budżetu na ochronę zdrowia. Jeżeli ktoś mówi, że chce połowę budżetu ochrony zdrowia, już dziś, przeznaczyć na same podwyżki wynagrodzeń, to jest to mrzonka - stwierdził.

- Jeżeli najważniejszym argumentem dla drugiej strony jest wizyta pana premiera, to znaczy, że wszystkie inne postulaty są nieważne - oświadczył.

Protestujący tego dnia skierowali także list do premiera Mateusza Morawieckiego oraz wicepremiera, szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Wytłumaczyli w nim między innymi, że minister zdrowia Adam Niedzielski "wielokrotnie dowiódł, że nie rozumie i nie uważa publicznej ochrony zdrowia za kwestię społeczną, a tylko jako nadmierny wydatek budżetowy".

Autorka/Autor:akw, momo/kg

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Główny Inspektorat Sanitarny informuje o niezdiagnozowanej chorobie w Demokratycznej Republice Konga. Podał, że w oczekiwaniu na ustalenie przyczyny epidemii, należy zachować ostrożność wobec osób z objawami infekcji układu oddechowego przybywających z tego regionu. Inspektorat zaznaczył też, by zachować szczególną ostrożność i śledzić komunikaty władz lokalnych i WHO.

GIS ostrzega przed niezdiagnozowaną chorobą. "Potrzeba zwiększonej gotowości"

GIS ostrzega przed niezdiagnozowaną chorobą. "Potrzeba zwiększonej gotowości"

Źródło:
PAP

1021 dni temu rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wyraził we wtorek "głęboką wdzięczność" Donaldowi Trumpowi za jego "mocną determinację" zakończenia wojny Ukrainy z Rosją na spotkaniu z amerykańskim prezydentem-elektem w sobotę w Paryżu. Oto co wydarzyło się w Ukrainie i wokół niej w ciągu ostatniej doby.

Zełenski "wdzięczny" Trumpowi

Zełenski "wdzięczny" Trumpowi

Źródło:
PAP

Policjanci z Ursynowa prowadzą poszukiwania 16-letniego chłopca o imieniu Yossapat. Ostatni raz widziany był w poniedziałek w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym numer 40 przy ulicy Stryjeńskich w Warszawie. Chłopiec wyszedł ze szkoły i nie wrócił do domu - informuje stołeczna policja.

Wyszedł ze szkoły, nie wrócił do domu. Pilny komunikat policji o poszukiwaniach 16-latka

Wyszedł ze szkoły, nie wrócił do domu. Pilny komunikat policji o poszukiwaniach 16-latka

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Mężczyzna podejrzany w sprawie zabójstwa Briana Thompsona, dyrektora generalnego największej amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej, został zatrzymany i we wtorek nad ranem czasu polskiego usłyszał zarzuty.

Prezes wielkiej firmy zamordowany na ulicy. Podejrzany usłyszał zarzuty

Prezes wielkiej firmy zamordowany na ulicy. Podejrzany usłyszał zarzuty

Aktualizacja:
Źródło:
BBC, Reuters, CNN

Kolejne spotkanie Komisji Wspólnej Przedstawicieli Rządu Rzeczypospolitej Polskiej i Konferencji Episkopatu Polski nie przyniosło porozumienia w sprawie lekcji religii – informuje KEP w komunikacie. Episkopat zapowiedział, że wobec naruszenia obowiązujących przepisów, strona kościelna będzie podejmować dalsze kroki prawne.

Brak porozumienia w sprawie lekcji religii. Episkopat zapowiada "dalsze kroki prawne"

Brak porozumienia w sprawie lekcji religii. Episkopat zapowiada "dalsze kroki prawne"

Źródło:
PAP

W środkowej części Filipin wybuchł wulkan Kanlaon, wyrzucając w niebo ogromną kolumnę popiołu. Mieszkańców okolicznych miejscowości wezwano do ewakuacji.

Kłęby dymu nad miejscowościami. Ewakuacja dziesiątek tysięcy ludzi

Kłęby dymu nad miejscowościami. Ewakuacja dziesiątek tysięcy ludzi

Źródło:
Reuters, CBS News

Strażacy dostali zgłoszenie o zablokowanej autostradzie między Krakowem a Katowicami. Gdy przyjechali na miejsce, znaleźli leżące na jezdni ciało kobiety. Na miejscu pracują służby. W miejscu wypadku, na jezdni z Krakowa w stronę Katowic, ruch odbywa się jednym pasem.

Ciało kobiety na autostradzie

Ciało kobiety na autostradzie

Źródło:
tvn24.pl

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa zdecydował o tymczasowym areszcie dla posła PiS Marcina Romanowskiego. Były wiceminister sprawiedliwości nie pojawił się w sądzie. Jego obrońca mecenas Bartosz Lewandowski poinformował, że Romanowski przeszedł "bardzo poważną operację". Poseł PiS Janusz Kowalski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie polityka.

Jest decyzja o areszcie dla Romanowskiego. I jest zdjęcie

Jest decyzja o areszcie dla Romanowskiego. I jest zdjęcie

Aktualizacja:
Źródło:
PAP, TVN24

Koalicja Obywatelska cieszy się największym poparciem, które wynosi 32,1 procent, a za nią plasuje się Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 29,2 procent. Dalej jest Konfederacja, która uzyskała 13,7 procent - wynika z sondażu pracowni Opinia24. Notowania KO i PiS są nieco niższe niż w poprzednim badaniu z listopada, zaś Konfederacja umocniła się na trzeciej pozycji. Kolejne są Trzecia Droga i Lewica. Jak zauważa pracownia, ta druga osiągnęła "najsłabszy wynik od wyborów" z 2023 roku.

A gdyby wybory odbyły się w niedzielę? Najnowszy sondaż

A gdyby wybory odbyły się w niedzielę? Najnowszy sondaż

Źródło:
tvn24.pl

Kto wygrałby drugą turę wyborów prezydenckich, gdyby zmierzyli się w niej Rafał Trzaskowski i Karol Nawrocki? Według najnowszego sondażu CBOS - zakładającego taki scenariusz - pierwszy z nich mógłby liczyć na 46 procent poparcia, a drugi - na 34 procent.

Trzaskowski czy Nawrocki. Sondaż nt. drugiej tury wyborów

Trzaskowski czy Nawrocki. Sondaż nt. drugiej tury wyborów

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Wielka szansa na pozyskanie nowych rynków kontra mordowanie europejskiego rolnictwa - takie argumenty pojawiają się w związku z umową o wolnym handlu między Unią Europejską a krajami strefy wolnego handlu w Ameryce Południowej. Umowa została właśnie wynegocjowana przez Komisję Europejską i państwa tworzące znaną jako Mercosur. Negocjacje trwały ćwierć wieku. Ursula von der Leyen chciałaby ogłosić sukces na starcie swojej kolejnej kadencji na stanowisku szefowej Komisji Europejskiej, ale może to nie być łatwe - spora część krajów Unii takiej umowy nie chce. Obawiają się zalania rynku tańszymi produktami rolnymi.

Komisja Europejska wynegocjowała umowę z Mercosurem. Czy powstanie mniejszość blokująca w UE?

Komisja Europejska wynegocjowała umowę z Mercosurem. Czy powstanie mniejszość blokująca w UE?

Źródło:
Fakty o Świecie TVN24 BiS

W Walencji została odprawiona msza żałobna w intencji ponad 220 ofiar powodzi, które w październiku nawiedziły Hiszpanię. W nabożeństwie uczestniczyli król Filip VI, królowa Letycja, a także setki krewnych ofiar.

Setki krewnych i para królewska uczcili pamięć ofiar powodzi

Setki krewnych i para królewska uczcili pamięć ofiar powodzi

Źródło:
PAP

Pochmurna i wilgotna aura będzie przeważać w ciągu kolejnych dni. Czeka nas deszcz ze śniegiem i śnieg, zwłaszcza na południu kraju i w górach. Przerwę w opadach widać pod koniec tygodnia i wtedy nawet pokaże się słońce.

Wiemy, kiedy pogoda się poprawi

Wiemy, kiedy pogoda się poprawi

Źródło:
tvnmeteo.pl

- Te wydarzenia pokazują, że Federacja Rosyjska ma ograniczone możliwości oddziaływania na kilku teatrach jednocześnie - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera, odnosząc się do sytuacji w Syrii. Dodał, że z punktu widzenia regionalnego bezpieczeństwa i interesów Polski widzi "wiele potencjalnych zagrożeń".

Siewiera: Warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. W obu mam wrażenie, że optymizm jest zbyt daleko idący

Siewiera: Warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. W obu mam wrażenie, że optymizm jest zbyt daleko idący

Źródło:
TVN24

- Nie może być tak, że jeśli ktoś ma wysoko postawionych przyjaciół, to uniknie kary - zwróciła uwagę w "Kropce nad i" w TVN24 Monika Rosa z Koalicji Obywatelskiej, odnosząc się do decyzji o tymczasowym areszcie dla Marcina Romanowskiego. Paweł Zalewski z Polski 2050-Trzeciej Drogi, wiceminister obrony narodowej, nawiązując do stanu zdrowia Romanowskiego, mówił, iż "jest przekonany, że prokuratura ma wszystkie środki, aby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne" byłego wiceministra sprawiedliwości.

"Romanowski robił bardzo wiele, aby uniknąć sprawiedliwości"

"Romanowski robił bardzo wiele, aby uniknąć sprawiedliwości"

Źródło:
TVN24

Influencerka Haliey Welch, znana w sieci jako "Hawk Tuah Girl", jest oskarżana o oszukanie inwestorów. Tylko w ciągu kilku godzin sygnowana jej pseudonimem kryptowaluta straciła aż 95 procent swojej wartości.

Wystarczyło jedno zdanie, aby zyskała sławę w sieci. Teraz jest oskarżana o oszustwo na miliony dolarów

Wystarczyło jedno zdanie, aby zyskała sławę w sieci. Teraz jest oskarżana o oszustwo na miliony dolarów

Źródło:
BBC

Dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze ma wrócić w marcu 2025 roku. Jednak w nowej odsłonie - przekazało na poniedziałkowej konferencji prasowej szefostwo Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nie będzie już można, między innymi, otrzymać pieniędzy na instalację kotła gazowego. Obecnie ruszył drugi etap konsultacji społecznych, który potrwa do 27 grudnia 2024 roku.

Czyste Powietrze nie powróci w dotychczasowej formule. Część Polaków bez dopłat

Czyste Powietrze nie powróci w dotychczasowej formule. Część Polaków bez dopłat

Źródło:
PAP

Tysiące śniętych ryb znaleźli wędkarze po awarii prywatnej elektrowni wodnej na rzece Dunajec w Ostrowie pod Tarnowem (Małopolskie). Wody Polskie zapowiedziały zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Interwencję podjęła też jedna z posłanek.

Woda odpłynęła, zostały tysiące martwych ryb. "Katastrofa, czegoś takiego jeszcze nie widziałem"

Woda odpłynęła, zostały tysiące martwych ryb. "Katastrofa, czegoś takiego jeszcze nie widziałem"

Źródło:
tvn24.pl

Od prezentu otrzymanego od pracodawcy w niektórych przypadkach trzeba zapłacić podatek - wynika z wyjaśnień ekspertów. Zależy to między innymi od źródła finansowania upominków.

"Pracownik może się zdziwić, że wypłata będzie niższa"

"Pracownik może się zdziwić, że wypłata będzie niższa"

Źródło:
tvn24.pl

Po lekcjach 12-latka i 13-latka nie wróciły do domu. Okazało się też, że nie było ich tego dnia w szkole. Z dziewczynkami nie było żadnego kontaktu. Zaniepokojeni rodzice nastolatek zgłosili sprawę policji.

12-latka i 13-latka wyszły rano do szkoły i słuch o nich zaginął

12-latka i 13-latka wyszły rano do szkoły i słuch o nich zaginął

Źródło:
tvn24.pl/opolska policja

Po ponad dwóch latach od wpłynięcia aktu oskarżenia do sądu Mariusz Z., były redaktor naczelny "Super Expressu" i "Przekroju", został skazany za gwałt, do którego doszło w 2020 roku. Wyrok jest nieprawomocny.

Dziennikarz Mariusz Z. oskarżony o gwałt. Jest wyrok

Dziennikarz Mariusz Z. oskarżony o gwałt. Jest wyrok

Źródło:
wprost.pl, tvnwarszawa.pl

Wołodymyr Zełenski rzekomo został zignorowany przez innych przywódców podczas niedawnej wizyty w Paryżu i "musiał sam ze smutną miną wejść do Pałacu Elizejskiego". Umniejszanie ukraińskiego prezydenta to częste zagranie rosyjskiej propagandy. Pokazujemy, jak było naprawdę.

"Macron objął Trumpa", a Zełenskiego nie? Wyjaśniamy manipulację

"Macron objął Trumpa", a Zełenskiego nie? Wyjaśniamy manipulację

Źródło:
Konkret24

Katedra Notre Dame została oficjalnie otwarta po ponad pięć lat trwającej odbudowie po pożarze. Uroczystą inaugurację świątyni rozpoczęto w miniony weekend. Specjalnie na tę okazję francuski projektant Jean-Charles de Castelbajac zaprojektował szaty dla blisko 700 duchownych. Spotkały się jednak z mieszanym przyjęciem.

Kontrowersyjne szaty na otwarciu katedry Notre Dame. Kto je zaprojektował?

Kontrowersyjne szaty na otwarciu katedry Notre Dame. Kto je zaprojektował?

Źródło:
France24, Le Figaro, Elle, The New York Times, aleteia.org, tvn24.pl

Złote Globy 2025 coraz bliżej. W poniedziałek Mindy Kaling oraz Morris Chestnut przedstawili listę nominowanych. Wśród nich znalazł się film szwedzko-polskiego reżysera Magnusa von Horna "Dziewczyna z igłą". Najwięcej nominacji w kategoriach filmowych - 10 - otrzymał hit z canneńskiego festiwalu "Emilia Pérez" Jacquesa Audiarda.

Złote Globy 2025. "Dziewczyna z igłą" z nominacją

Złote Globy 2025. "Dziewczyna z igłą" z nominacją

Źródło:
tvn24.pl

W najnowszym odcinku "Milionerów" grał pan Dawid Rogacz z Rokietnicy. Odpowiadał między innymi na pytanie za pięć tysięcy złotych dotyczące jednego z polskich łamańców językowych.

Pytanie o łamańca językowego za 5 tysięcy złotych w "Milionerach"

Pytanie o łamańca językowego za 5 tysięcy złotych w "Milionerach"

Źródło:
TVN
Szczątki nie wróciły do grobu. Odnaleźliśmy je

Szczątki nie wróciły do grobu. Odnaleźliśmy je

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Nowy podcast "Szczyt Europy" wystartował w TVN24 GO. Wieloletni korespondenci z Brukseli - Maciej Sokołowski z TVN24 i Beata Płomecka z Polskiego Radia - będą w nim obszernie opowiadać o tym, co dzieje się w Brukseli. Również w kuluarach.

Nowy podcast "Szczyt Europy". O tym, co się dzieje w Brukseli, również w kuluarach

Nowy podcast "Szczyt Europy". O tym, co się dzieje w Brukseli, również w kuluarach

Źródło:
TVN24

Znamy już nominacje we wszystkich kategoriach konkursu Grand Press. Wyróżnionych zostało aż szesnaście materiałów autorstwa dziennikarzy TVN, TVN24 i tvn24.pl. Robert Zieliński z portalu tvn24.pl otrzymał trzy nominacje w dwóch kategoriach.

Nasi dziennikarze z nominacjami do Grand Press 2024

Nasi dziennikarze z nominacjami do Grand Press 2024

Aktualizacja:
Źródło:
Grand Press