Prezydent Andrzej Duda gratuluje wioślarkom zdobycia medalu olimpijskiego

Autor:
mjz/kab
Źródło:
PAP
Wioślarki zdobyły w Tokio srebrny medal
Wioślarki zdobyły w Tokio srebrny medal
TVN24
TVN24Wioślarki zdobyły w Tokio srebrny medal

Prezydent Andrzej Duda odniósł się w mediach społecznościowych do srebrnego medalu polskich wioślarek, który wywalczyły na igrzyskach olimpijskich w Tokio. - Trzymam kciuki za sukcesy wszystkich naszych olimpijczyków, szanuję każdego, kto ciężko trenuje, by godnie reprezentować Polskę – zapewnił prezydent.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

W środę na XXXII letnich Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 srebrny medal w wioślarskiej czwórce podwójnej zdobyły Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann. Po wyścigu, gdy zawodniczki dedykowały zwycięstwo swoim partnerom, Zillmann pozdrowiła swoją partnerkę.

Oglądaj Tokio 2020 w Player.pl

Prezydent Andrzej Duda: trzymam kciuki za wszystkich olimpijczyków

W czwartek we wpisie w mediach społecznościowych odniósł się do tego prezydent Andrzej Duda.

"Trzymam kciuki za sukcesy WSZYSTKICH naszych Olimpijczyków i jestem duchem z Nimi zawsze, czy zdobywają medal czy nie. Szanuję KAŻDEGO, kto ciężko trenuje, by godnie reprezentować Polskę. Z wielką radością przyjąłem srebrny medal naszych Wioślarek. Gratuluję i dziękuję! Brawo!" – napisał prezydent.

Katarzyna Zillmann: każdy moment jest dobry, by mówić o tym, kogo się kocha

Katarzyna Zillmann w telewizyjnym wywiadzie olimpijskie srebro zadedykowała swojej dziewczynie Julii Walczak, kajakarce, z którą jest od kilku miesięcy.

- Tak naprawdę każdy moment jest dobry, by mówić głośno o tym, kogo się kocha. Ten jednak rzeczywiście był szczególny - tłumaczyła potem w rozmowie z Onetem.

- Wydawało mi się, że się z tym nie kryłam. Wyszło zatem, że teraz to jest już oficjalnie. Nie sądzę, żeby wymagało to dużej odwagi. To na pewno nie była przełomowa chwila w moim życiu. Już wcześniej w różnych wywiadach o tym wspominałam, ale najwyraźniej nie było to puszczane po montażu - dodała.

Autor:mjz/kab

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości