Po 14 godzinach odblokowali A4

 
A4
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Po 14 godzinach blokady udrożniono ruch na odcinku autostrady A4 ze Zgorzelca do Wrocławia. W czwartek około południa doszło tam do karambolu w wyniku którego zniszczonych zostało 15 pojazdów, większości aut ciężarowych. W wyniku zderzenia nikt nie został ranny, ale drogowcy mieli problem z usuwaniem zmiażdżonych aut. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścił w serwisie Kontaktu 24 @internauta

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: