Marszałek Grodzki przyjął drugą dawkę szczepionki

TVN24 | Polska

Autor:
ads/kab
Źródło:
tvn24.pl
Grodzki: przyjąłem drugą dawkę szczepionkiTVN24
wideo 2/35
TVN24Grodzki: przyjąłem drugą dawkę szczepionki

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki przyjął drugą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. - Druga dawka wywołuje trochę skutków ubocznych, zgodnie z tym, co jest napisane na ulotce. To dowód, że działa - powiedział marszałek Senatu.

Pod koniec grudnia marszałek Senatu Tomasz Grodzki i były marszałek, a obecnie senator Stanisław Karczewski przyjęli szczepionki przeciwko COVID-19. Obydwaj są lekarzami, dlatego zostali zaszczepieni w etapie zero.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zaszczepił się przeciw COVID-19TVN24

Grodzki: przyjąłem już drugą dawkę szczepionki

W środę marszałek Grodzki poinformował w rozmowie z dziennikarzami, że jest już po drugiej dawce szczepionki. - Zgodnie z terminami zostałem zaszczepiony - poinformował. - Druga dawka wywołuje trochę skutków ubocznych, tak jak jest napisane w ulotce - poinformował. To - tłumaczył marszałek - "dowód na to, że działa".

- Gdybyśmy zaszczepili 70 procent populacji, naprawdę Polska wyglądałaby lepiej. Nie tylko zdrowotnie, ale też gospodarczo, ekonomicznie - powiedział.

Szczepienia przeciw COVID-19 w Polsce

Do środy - podaje Kancelaria Premiera - w Polsce wykonano ponad 905 tysięcy szczepień. Od 25 stycznia ruszył etap pierwszy.

Autor:ads/kab

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Tagi:
Raporty: