TVN24 | Polska

Podszedł do siedzących na ławce kobiet, uderzył po twarzy i głowie. Atak w oku kamery

TVN24 | Polska

Autor:
tam
Źródło:
tvn24.pl
Podszedł do siedzących na ławce kobiet, uderzył po twarzy i głowie. Atak w oku kamery (materiał z 28.06.2022)
Podszedł do siedzących na ławce kobiet, uderzył po twarzy i głowie. Atak w oku kamery (materiał z 28.06.2022)policja w Lubinie
wideo 2/5
policja w LubiniePodszedł do siedzących na ławce kobiet, uderzył po twarzy i głowie. Atak w oku kamery

Mieszkaniec Lubina (woj. dolnośląskie) podszedł do odpoczywających na ławce kobiet i je zaatakował. Uderzał po twarzy i głowie, a także zwyzywał. Zajście nagrała kamera. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że na sumieniu miał znacznie więcej. Decyzją sądu 40-latek został aresztowany.

Dwie mieszkanki Lubina - w wieku 72 i 43 lat - odpoczywały na zacienionej ławce w parku. W pewnym momencie - jak widać na nagraniu opublikowanym przez policję - do kobiet podszedł mężczyzna. - Uderzył je z otwartej dłoni po twarzy i głowie, używał wobec nich wulgarnych słów - relacjonuje Krzysztof Pawlik z policji w Lubinie.

Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet ucieka przed agresorem. Ten jednak ją dogania i uderza. Mężczyzna został zatrzymany.

Podszedł do siedzących na ławce kobiet, uderzył po twarzy i głowiepolicja w Lubinie

Kilka dni wcześniej groził pracownikowi opieki społecznej

- Okazało się, że kilka dni wcześniej dwukrotnie groził pracownikowi ośrodka pomocy społecznej, znieważył go i dopuścił się umyślnego wybicia szyby jednej z witryn sklepowych - przekazuje Pawlik.

40-latek został, decyzją sądu, aresztowany na dwa miesiące. Jak mówi nam policjant, mężczyzna usłyszał zarzuty m.in. za kierowanie gróźb karalnych i znieważenie funkcjonariusza publicznego, zniszczenie mienia dokonane w recydywie i zaatakowania mieszkanek Lubina. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.

Podszedł do siedzących na ławce kobiet, uderzył po twarzy i głowiepolicja w Lubinie
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: policja w Lubinie

Pozostałe wiadomości