Monika Olejnik odpowiadała na pytania internautów

Źródło:
tvn24.pl
Monika Olejnik będzie odpowiadać na wasze pytania
Monika Olejnik będzie odpowiadać na wasze pytania
wideo 2/9
Monika Olejnik będzie odpowiadać na wasze pytania

Monika Olejnik, dziennikarka TVN24, prowadząca program "Kropka nad i" odpowiadała w czwartek na pytania zadawane przez internautów w ramach cyklu "Ty pytasz, TVN24 odpowiada" na Facebooku. Spotkanie relacjonowaliśmy w tvn24.pl.

Cykl "Ty pytasz, TVN24 odpowiada" to program, który powstał z okazji 20-lecia stacji. Na facebookowej stronie TVN24 można co tydzień zadać pytanie dziennikarzom telewizji. W czwartek na pytania i komentarze odpowiadała Monika Olejnik.

i

Relacja odświeża się automatycznie

  • 21:46

    Spotkanie z Moniką Olejnik zakończyło się. Dziękujemy za uwagę.

  • 21:45

    Czy ma pani zwierzaka w domu?

    Miałam dwa psy. Jeden zginął w wypadku samochodowym, druga była z nami kilkanaście lat. Kocham zwierzęta. Mieliśmy papugi, kiedyś uratowałam chomika ze śmietnika, żółwia. Zawsze jakieś zwierzęta ze mną były. Bez zwierzaka jest mi pusto w domu.

  • 21:43

    Jaki był najdłuższy i najkrótszy wywiad?

    Najdłuższa "Kropka" była wtedy, kiedy do redakcji "Wprost" weszły służby i chciały odebrać dziennikarzom laptopy. Najkrótszy? Pamiętam, to jeszcze w radiu, kiedy wywiad trwał minutę. Przyszedł do mnie Leszek Miller. Zadałam pytanie, a gość odburknął. Powiedziałam, że szkoda czasu słuchaczy i podziękowałam.

  • 21:41

    Jakie potrawy lubi pani jeść?

    Moją ulubioną potrawą jest spaghetti al dente. Lubię jeść warzywa, uwielbiam szpinak, pomidory. Nie jem mięsa.

  • 21:40

    Czy zdarzyło się pani zaspać rano do pracy?

    Nie, ale śniło mi się, że zaspałam. Śnią mi się też politycy.

  • 21:37

    Czy zaprosiłaby pani Rydzyka do studia?

    Oczywiście, zadałabym mu wiele pytań. Niestety myślę, że dyrektor nie przekroczyłby progu stacji TVN24.

  • 21:35

    Czy ma pani listę rezerwową, gdyby gość nie dotarł?

    Miałam takie przypadki. Kiedyś zaprosiłam Janusza Palikota do studia. On do mnie zadzwonił po godzinie 19, że nie przyjdzie, bo dosłał karę w swoim klubie, bo obraził posłankę. Ja powiedziałam, że nie ma takiej możliwości. Nagle siedzę i wchodzi marszałek Bronisław Komorowski i mówi, że Palikot nie mógł to on przyszedł. Panowie się przyjaźnią.

  • 21:34

    Jak wygląda proces umawiania gościa do programu?

    W zależności od sytuacji zapraszamy gości. To wszystko jest płynne, labilne.

  • 21:33

    Czym by się pani zajmowała, gdyby nie dziennikarstwo?

    Nie wiem, kocham ten zawód, który wykonuje. Na początku studiowałam na SGGW zootechnikę, dopiero później podyplomowe dziennikarstwo.

  • 21:31

    Jakich pytań pani unika?

    Osobistych.

  • 21:30

    Czy dziennikarze mogą protestować na ulicach?

    Czarny marsz, czarne parasolki to był taki moment, kiedy poszłam, stałam z dziewczynami i protestowałam. Nie chodzę na protesty, bo moje miejsce jest tutaj, w studiu. Ale demonstracje są potrzebne. Najbardziej podziwiam ostatnie demonstracje na Białorusi, kiedy protestowały dziewczyny, które nie bały się tego ohydnego reżimu, który z pałką stał nad protestującymi.

  • 21:27

    Jaki jest pani wymarzony rozmówca?

    Chciałabym porozmawiać z papieżem Franciszkiem. Ostatnio rozmawiałam z dwiema noblistkami. To coś niezwykłego dla dziennikarza.

  • 21:27

    O co zapytałaby pani Jarosława Kaczyńskiego?

    Zapytałabym, dlaczego kobiety mają przez niego piekło i czy jest z tego dumny. Zapytałabym, dlaczego toleruje Tadeusza Rydzyka, który obraził jego bratową, który bagatelizował sprawę pedofilii. Mam dużo pytań. Chciałabym, żeby przyszedł do studia. Znam go bardzo długo, od 1990 roku. Pamiętam, że zapraszałam go do Trójki, kiedy nikt go jeszcze nie zapraszał, bo Porozumienie Centrum to była mała partyjka.

  • 21:25

    Jakieś porady dla młodych dziennikarzy?

    Trzeba być twardym, ambitnym i dużo czytać. Trzeba mieć zawsze trzy niezależne źródła informacji. Przede wszystkim warto słuchać mądrych ludzi.

  • 21:24

    Czy ma pani czasem ochotę wyrzucić kogoś ze studia?

    Zdarza się. Raz wyprosiłam ze studia Joachima Brudzińskiego, robił uwagi ad personam, niezwiązane z tematem. To była kompletnie niepoważna rozmowa, do niczego nie prowadziła. Czasami są takie sytuacje, gdy widać, że zaproszona osoba chce mnie obrazić.

  • 21:22

    Czy dziennikarze polityczni mają wpływ na politykę?

    Tak, to my doprowadzamy czasem do tego, że ministrowie są dymisjonowani. Pamiętam, kiedy premierem był Bielecki i minister zdrowia zachował się brutalnie wobec gejów, miał bardzo niegrzeczne wystąpienie. Premier zwolnił go. A teraz można robić wszystko, obrażać, nienawidzić, być nietolerancyjnym, ksenofobicznym.

  • 21:19

    Czy pije pani dużo kawy?

    Piję espresso. Staram się pić trzy dziennie. Przed programem wieczornym piję. Jestem meteopatką, mam bóle głowy i espresso mi pomaga.

  • 21:18

    Ile kilometrów dziennie pani biega?

    Codziennie biegam godzinę w Łazienkach, to około 8 kilometrów. Spotykam tam często polityków. Dzisiaj spotkałam Borysa Budkę, kiedyś Donalda Tuska.

  • 21:17

    Z czego pani jest najbardziej dumna?

    Z mojego syna Jurka. To prywatnie. A publicznie z tego, że jestem w takiej stacji jak TVN24, mam tak wspaniałych kolegów.

  • 21:16

    Kogo by pani nigdy nie zaprosiła do programu?

    Antyszczepionkowców. Musimy się szczepić. Dziwie się, że hejtuje się lekarzy, jestem przerażona, że im się grozi.

  • 21:15

    Jak minęły wakacje?

    Były bardzo burzliwe przez to, co działo się w sprawie lex TVN. Przerwałam wczasy, poprowadziłam dwa specjalne wydania "Kropki nad i". W wakacje stanęłam też na deskach opery w Sopocie razem z Piotrem Kraśką. To było nasze 20-lecie, niezwykłe przeżycie.

  • 21:14

    Tęskni pani za pracą w radiu przy porannych audycjach?

    Bardzo długo tęskniłam, budziłam się o 5.40. Radio to jest teatr. Teraz w radiu też widzimy, ale kiedyś tylko słyszeliśmy. To było cudowne, kiedy ktoś mnie zaczepiał i mówił, że poznał mnie po głosie.

  • 21:12

    Ile ma pani butów?

    Nie tak dużo, jak się wydaje. Kiedyś dla żartu powiedziałam, że 500 par. Tak dużo nie jest, ale rzeczywiście lubię buty. Najbardziej lubię trampki, adidasy.

  • 21:12

    Jakie są pani autorytety dziennikarskie?

    Moją ukochaną postacią dziennikarską był Ryszard Kapuściński. Nadal jest w moim sercu. Pamiętam go ze studiów, kiedy przyszedł do nas na zajęcia. To było dla mnie niezwykłe przeżycie.

  • 21:11

    Jaką książkę aktualnie pani czyta?

    Czytam "Małe ogniska". Polecam książkę "Dom Holendrów", bardzo wzruszająca. Zawsze zabieram bardzo dużo książek na wakacje. Ostatnio po raz setny przeczytałam "Zbrodnię i karę".

  • 21:09

    Z jakim rozmówcą było najtrudniej? Jaki był najciekawszy?

    Zawsze ciekawy był Bronisław Geremek, można było przelewać te rozmowy na papier i już był gotowy wywiad. Najtrudniejsze rozmowy miałam 10 kwietnia, w dniu katastrofy smoleńskiej. To był straszny czas.

    Ciekawych rozmów miałam bardzo dużo. Jako jedyna miałam rozmowę z dwoma braćmi Kaczyńskimi, którzy byli u mnie w studiu. To była bardzo dobra, interesująca rozmowa. Zobaczyłam wtedy zupełnie różne charaktery braci.

  • 21:07

    Skąd czerpie pani inspiracje modowe?

    Otwieram swoją szafę, wyciągam coś, zakładam, idę do "Kropki". Bawię się modą, zaczęłam się nią bawić późno. Pierwsza zabawa była taka, że wzięłam marynarkę swojego dziadka i zaczęłam w niej chodzić. Teraz za duże marynarki są modne. Lubię oglądać modowe czasopisma, też stamtąd czerpię inspirację.

  • 21:06

    Jak radzi pani sobie z hejtem?

    Hejtu jest dużo, ale jest też wiele ciepłych słów. Nie wszyscy muszą się zgadzać, ale warto używać kulturlanego języka, unikać argumentów ad personam. Hejt stał się codziennością, jest anonimowy, można komuś nawymyślać, dawać upust frustracji.

  • 21:05

    Jak wygląda pani dzień pracy, ile trwają przygotowania do "Kropki nad i"?

    Cały czas musimy pracować, cały czas coś się zmienia. Czytam prasę, również prawicowe tygodniki i dzienniki.

  • 21:03

    Czy coś się zmieniło w sprawie koncesji dla TVN24?

    Dzisiaj Senat odrzucił lex TVN, teraz ustawa wraca do Sejmu i Sejm będzie miał kłopot, co zrobić z tym gorącym kartoflem. Problem będzie miał pan Suski, który nie odważył się przyjść do Senatu. Prezydent zapowiedział, że zawetuje tę ustawę w obecnym kształcie.

  • 21:02

    Jak pani wytrzymuje, kiedy goście nie odpowiadają na pytania, tylko wygłaszają przekazy dnia?

    To rzeczywiście trudne sytuacje. Przekazy dnia są trudne, trzeba wytrzymać. Pytam, pytam, pytam, nie uzyskuję odpowiedzi, a potem ktoś mówi, że byłam niegrzeczna. Ale jak ktoś pyta, to oczekuje, że dostanie odpowiedź.

  • 21:00

    Wybiła 21. Rozpoczyna się program.

  • 20:52

    Na pytania internautów odpowiadali wcześniej między innymi Justyna Suchecka, Patrycja Redo-Łabędziewska, Wojciech Bojanowski i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

  • 20:45

    Spotkanie z Moniką Olejnik rozpocznie się o godzinie 21. Zapraszamy na relację.

Monika OlejnikTVN

Monika Olejnik to zdobywczyni najważniejszych nagród dziennikarskich, m.in. Wiktora i Super Wiktora, Niptela, Telekamery, Złotego Mikrofonu i Tęczowego Lauru za tolerancję. Dziennikarz Roku 1998 w konkursie Grand Press. Otrzymała I nagrodę im. Bolesława Prusa za konsekwencję w dążeniu do poznania prawdy w każdych okolicznościach. Kobieta Roku "Twojego Stylu". Laureatka plebiscytu MediaTory w kategorii AuTORytet. Od początku istnienia w TVN, a następnie w TVN24 prowadzi program "Kropka nad i". Zagrała też w filmach (role, o których mówi "wielce daleko-planowe") u reżyserów: Piotra Łazarkiewicza, Juliusza Machulskiego, Aleksandra Pietrzaka oraz w spektaklu teatralnym "Inni ludzie" w reżyserii Grzegorza Jarzyny

Autorka/Autor:ads/adso

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Naukowcy z Katedry Warzywnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu opracowali innowacyjną szklarnię, a w zasadzie cieplarnię bąbelkową, która zapewni wzrost plonu i pomoże zmniejszyć ilość wykorzystanej energii. W hodowli owoców i warzyw pomóc ma piana z mydła.

Owoce i warzywa w... bańkach mydlanych. Innowacyjne rozwiązanie poznańskich naukowców

Owoce i warzywa w... bańkach mydlanych. Innowacyjne rozwiązanie poznańskich naukowców

Źródło:
tvn24.pl

W poniedziałek oddamy do użytku odcinek drogi ekspresowej S7, dzięki czemu Warszawa i Kraków uzyskają bezpośrednie połączenie - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). Podróż między miastami ma trwać około 2,5 godziny, czyli prawie o połowę krócej niż gdy jeżdżono starą krajową "siódemką" przez Radom i Kielce.

Odejście od XIX-wiecznego traktu. Podróż do stolicy niemal o połowę krótsza

Odejście od XIX-wiecznego traktu. Podróż do stolicy niemal o połowę krótsza

Źródło:
PAP, GDDKiA

Premier Węgier Viktor Orban nie po raz pierwszy realizuje skrupulatnie politykę Władimira Putina w Unii Europejskiej, ponieważ uderza w fundamenty wspólnoty - ocenił w "Kawie na ławę" w TVN24 europoseł PSL Krzysztof Hetman, komentując kwestię azylu politycznego dla posła PiS Marcina Romanowskiego. Europoseł Konfederacji Stanisław Tyszka mówił, o "zdziecinnieniu polskiej polityki, która sprowadza się do relacji interpersonalnych w tym przypadku między Tuskiem a Orbanem, którzy byli kiedyś kumplami, pokłócili się w tym momencie i robią sobie na złość".

"Romanowski może być kartą przetargową" w negocjacjach Orbana z Komisją Europejską

"Romanowski może być kartą przetargową" w negocjacjach Orbana z Komisją Europejską

Źródło:
TVN24, PAP

Co najmniej 94 osoby zginęły w wyniku przejścia cyklonu Chido przez Mozambik. Do poważnych szkód doszło w targanej konfliktem wewnętrznym prowincji Cabo Delgado, gdzie żywioł dotknął ponad 90 tysięcy najmłodszych. W gruzy obróciły się tam całe miejscowości.

"Całe wsie obróciły się w gruzy". Zginęło prawie 100 osób

"Całe wsie obróciły się w gruzy". Zginęło prawie 100 osób

Źródło:
PAP, UNICEF

Sprawca piątkowego ataku w Magdeburgu, w wyniku którego zginęło pięć osób, a ponad 200 zostało rannych, został oskarżony o popełnienia morderstwa i usiłowania zabójstwa - poinformowała w niedzielę niemiecka policja. Niemiecki Federalny Urząd do spraw Migracji i Uchodźców przekazał, że otrzymał ostrzeżenie o pochodzącym z Arabii Saudyjskiej mężczyźnie już pod koniec lata 2023 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. W wyniku zamachu zginął 9-letni chłopiec oraz cztery kobiety w wieku od 45 do 75 lat.

Ostrzeżenie otrzymali półtora roku temu. W piątek zabił pięć osób

Ostrzeżenie otrzymali półtora roku temu. W piątek zabił pięć osób

Źródło:
PAP, Reuters

Posłanka Magdalena Filiks z KO napisała, że "w Szczecinie i w Gdańsku i wielu innych miejscach doszło w ostatnich latach do takich sytuacji" jak w piątek w Magdeburgu, gdzie w wyniku zamachu i wjechanie autem w tłum zginęło pięć osób, a rannych zostało ponad 200. Tyle że, wydarzenia w Szczecinie i Gdańsku miały zupełnie inny charakter.

Filiks: wydarzenia w Szczecinie i Gdańsku jak zamach w Magdeburgu. Nie można porównywać

Filiks: wydarzenia w Szczecinie i Gdańsku jak zamach w Magdeburgu. Nie można porównywać

Źródło:
Konkret24

Niezwykle ciepła grudniowa aura właśnie dobiegła końca. Czego możemy się spodziewać w święta Bożego Narodzenia i w sylwestra? Sprawdź długoterminową prognozę temperatury na 16 dni, przygotowaną przez prezentera i synoptyka tvnmeteo.pl Tomasza Wasilewskiego.

Pogoda na 16 dni: będzie zimniej niż ostatnio

Pogoda na 16 dni: będzie zimniej niż ostatnio

Źródło:
tvnmeteo.pl

Prezydent Andrzej Duda ocenił w wywiadzie dla szwajcarskiego dziennika "Neue Zuercher Zeitung", że prezydent elekt USA Donald Trump nie zostawi Ukrainy "na lodzie". Powołując się na spotkania z Trumpem, mówił, że jego sposób myślenia "jest jak na polityka nietypowy, ale jego oceny są bardzo klarowne".

Duda opowiada o "sposobie myślenia Trumpa"

Duda opowiada o "sposobie myślenia Trumpa"

Źródło:
PAP

Sieć Action poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży pudru dla dzieci Nuagé oraz zestawu do karmienia lalek. Jak zaapelowano w komunikacie, "w przypadku zakupu wskazanych artykułów należy natychmiast zaprzestać ich używania i zwrócić do sklepu".

Duża sieć wycofuje dwa produkty

Duża sieć wycofuje dwa produkty

Źródło:
tvn24.pl

Śmigłowiec pogotowania ratunkowego uderzył w szpital i roztrzaskał się o ziemię. Zginęły cztery osoby. Do tragedii doszło w niedzielę w południowo-zachodniej Turcji.

Śmigłowiec uderzył w szpital. Są ofiary śmiertelne

Śmigłowiec uderzył w szpital. Są ofiary śmiertelne

Źródło:
Reuters

Agencja Reutera opublikowała nagranie, pokazujące moment uderzenia drona w 37-piętrowy wieżowiec w rosyjskim Kazaniu. Wideo pochodzi z portali społecznościowych. Według strony ukraińskiej, bezzałogowiec uderzył w budynek w wyniku działania rosyjskiego systemu walki radioelektronicznej i obrony powietrznej.

Dron uderza w wieżowiec. W Kazaniu "zatrzęsły się żyrandole"

Dron uderza w wieżowiec. W Kazaniu "zatrzęsły się żyrandole"

Źródło:
NV, Tatar-Inform, Kommiersant, tvn24.pl

75-letni mężczyzna strzelił z broni do znajomej siedzącej w aucie na jednej z ulic Przemyśla (woj. podkarpackie). Kobieta z raną postrzałową głowy trafiła do szpitala. Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.

75-latek strzelił do znajomej siedzącej w aucie, trafił ją w głowę

75-latek strzelił do znajomej siedzącej w aucie, trafił ją w głowę

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Przez pół wieku przepisy chroniły wilki na naszym kontynencie, teraz znów będzie można do nich strzelać. Ale póki co - nie w Polsce. Komisja Europejska uchyliła wprawdzie furtkę do polowań na wilki, ale polski rząd deklaruje, że nie zamierza na razie z niej korzystać. Na ten moment więc wilk pozostaje w naszym kraju zwierzęciem pod ścisłą ochroną.

"Kraje zachodnie deklarowały ścisłą ochronę wilków, teraz chcą je zabijać. Nie powinniśmy im tego ułatwiać"

"Kraje zachodnie deklarowały ścisłą ochronę wilków, teraz chcą je zabijać. Nie powinniśmy im tego ułatwiać"

Źródło:
tvn24.pl

Przeniósł nie tylko stolicę z Krakowa do Warszawy, ale też stolicę Puszczy Białowieskiej ze starej do nowej Białowieży. Mowa o królu Zygmuncie III Wazie, który wybudował zapomniany dziś dwór myśliwski, po którym jedyną pamiątką są rosnące w jego miejscu dęby. Archeolodzy odkryli właśnie XVI-, XVII- i XVIII-wieczne cegły, które były częścią fundamentów jednego z budynków wchodzących w skład założenia dworskiego.  

Gomułka bał się, że Sowieci zabiorą ten kawałek Polski. Tajemnica dębów odkryta w Białowieży

Gomułka bał się, że Sowieci zabiorą ten kawałek Polski. Tajemnica dębów odkryta w Białowieży

Źródło:
tvn24.pl

Turystyka kulinarna od lat jest ważnym trendem. Smakosze powinni mieć na oku Neapol, który znalazł się na szczycie listy Taste Atlas z najlepszymi kulinarnymi miastami na świecie.

Najlepsze kulinarne miasta świata

Najlepsze kulinarne miasta świata

Źródło:
PAP

Niemal miliard dolarów będzie można wygrać we wtorkowym losowaniu amerykańskiej loterii Mega Millions - podał portal stacji CNN. Wyjaśnił też, że to efekt kilkumiesięcznej kumulacji.

Potężna kumulacja. "Najbardziej niezwykły rok"

Potężna kumulacja. "Najbardziej niezwykły rok"

Źródło:
CNN, tvn24.pl

Za pracę w niedzielę i święta pracownikowi przysługuje dzień wolny lub dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 procent za każdą godzinę pracy - podkreśliła radca prawny doktor Monika Wieczorek. Wskazała też, że w niektórych przypadkach pracownik może odmówić pracy w święta.

Dzień wolny lub dodatek do pensji. Wyjątki w Kodeksie pracy

Dzień wolny lub dodatek do pensji. Wyjątki w Kodeksie pracy

Źródło:
PAP
Nie ma demokracji bez czytania. To w języku znajdziemy odtrutkę na populizm

Nie ma demokracji bez czytania. To w języku znajdziemy odtrutkę na populizm

Źródło:
tvn24.pl
Premium

IMGW wydał alarmy pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami śniegu. Obowiązują też ostrzeżenia przed silny wiatrem, który w porywach może rozpędzać się do 70 kilometrów na godzinę. Sprawdź, gdzie należy uważać.

Obfite opady śniegu i porywisty wiatr. Uważajmy

Obfite opady śniegu i porywisty wiatr. Uważajmy

Źródło:
IMGW

Problemy z kręgosłupem wśród dzieci podzieliłbym na dwie grupy. Z jednej strony mówimy o nieprawidłowej pozycji, przebywaniu przez długi czas przed komputerem, nabywaniu wad postawy. Z drugiej mamy niemałą grupę osób, które zgłaszają się z dolegliwościami bólowymi, co może wiązać się z nieprawidłowym ruchem, z jego nadmiarem - mówił w TVN24 lekarz Łukasz Antolak, specjalista ortopedii i traumatologii kręgosłupa. Wskazał, że "zdarza się, że dochodzi do złamania zmęczeniowego kręgu".

"Mamy epidemię problemów z kręgosłupem, również u dzieci"

"Mamy epidemię problemów z kręgosłupem, również u dzieci"

Źródło:
TVN24

23-centymetrowy żelazny grot z czasów wpływów rzymskich odkryli członkowie Stowarzyszenia Eksploracyjno-Historycznego "Galicja" w lasach pod Baligrodem w Bieszczadach. Niebawem będzie można go oglądać na wystawie w Muzeum Historycznym w Sanoku.

Sensacyjne odkrycie. Rzymski grot znaleziony w bieszczadzkich lasach

Sensacyjne odkrycie. Rzymski grot znaleziony w bieszczadzkich lasach

Źródło:
RDLP w Krośnie

Właściciel TVN - amerykański koncern Warner Bros. Discovery - rozpoczął proces sprzedaży firmy - podał w piątek Reuters. Do tych informacji odniósł się rzecznik WBD, podkreślając, że dla "Warner Bros. Discovery podczas podejmowania decyzji o sprzedaży, zachowanie niezależności newsów TVN jest priorytetem".

Warner Bros. Discovery rozważa sprzedaż TVN. "Zachowanie niezależności newsów priorytetem"

Warner Bros. Discovery rozważa sprzedaż TVN. "Zachowanie niezależności newsów priorytetem"

Źródło:
Reuters, tvn24.pl

Rozpoczęła się kalendarzowa zima, a wraz z nią miejscami spadł słaby śnieg. Biało zrobiło się w niedzielę na wschodzie Mazowsza. Zdjęcia lekko zaśnieżonego krajobrazu otrzymaliśmy na Kontakt24.

"Trzeba przyznać, że dotrzymała terminu". Śnieg na Mazowszu

"Trzeba przyznać, że dotrzymała terminu". Śnieg na Mazowszu

Źródło:
tvnmeteo.pl, Kontakt24
"Archipelag" księdza Michała O. jak willa plus. Tylko 20 razy bardziej

"Archipelag" księdza Michała O. jak willa plus. Tylko 20 razy bardziej

Źródło:
tvn24.pl
Premium
"Najlepiej nie pamiętać". Ujawniamy taśmy Mraza i Romanowskiego z lutego i marca tego roku

"Najlepiej nie pamiętać". Ujawniamy taśmy Mraza i Romanowskiego z lutego i marca tego roku

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W najnowszym "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach ze świata filmu i muzyki. W programie między innymi o filmie "Saint-Exupery. Zanim powstał Mały książę", który można już oglądać na dużym ekranie, a także o tytułach z szansą na nominacje do Oscara, które znalazły się na "krótkiej liście". Wspomniano też o specjalnym wyróżnieniu dla Toma Cruise'a.

Znamy "krótkie listy" pretendentów do Oscara, Tom Cruise ze specjalny wyróżnieniem

Znamy "krótkie listy" pretendentów do Oscara, Tom Cruise ze specjalny wyróżnieniem

Źródło:
tvn24.pl