Która lecznicza woda mineralna łagodzi objawy nadużycia alkoholowego?

Najnowsze

Autor:
paj//now
Źródło:
Milionerzy TVN

Lecznicza woda mineralna znana z tego, że łagodzi przykre objawy nadużycia alkoholu to zuber, józef, słotwinka czy kryniczanka? Na to pytanie w "Milionerach" za gwarantowane 40 tysięcy złotych odpowiadała pani Anna Łabieniec-Matusiewicz z Białegostoku.

W poniedziałkowym odcinku "Milionerów" zagrała białostoczanka, która przyznała, że wygraną zamierza przeznaczyć na planowany ślub. W grze pomogą jej trzy koła ratunkowe - pół na pół, pytanie do publiczności oraz telefon do przyjaciela.

Z pierwszego koła skorzystała w pytaniu za dwa tysiące złotych. Dzięki wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi pani Anna zaznaczyła dobrą odpowiedź.

Uczestniczka kolejne koła ratunkowe zużyła w pytaniach za 10 oraz 20 tysięcy złotych. W pytaniu za gwarantowane 40 tysięcy pani Anna mogła liczyć tylko na siebie.

Która lecznicza woda mineralna znana jest z tego, że łagodzi przykre objawy nadużycia alkoholu?

A: zuber B: józef C: słotwinka D: kryniczanka

Pani Anna nie wiedziała, która z odpowiedzi jest poprawna. Jak przyznała, od lat jest abstynentką, dlatego też nigdy nie interesowała się, co może złagodzić objawy nadużycia alkoholowego.

Uczestniczka przeliczyła, że zdobyte 20 tysięcy złotych z pewnością starczą na garnitur dla pana młodego oraz na suknię ślubną dla niej, dlatego zdecydowała się nie ryzykować i zrezygnowała z dalszego programu. Pani Anna wygrała 20 tysięcy złotych.

Hubert Urbański zapytał uczestniczkę o to, którą z odpowiedzi by zaznaczyła, gdyby grała dalej. Pani Anna wskazała odpowiedź D: "kryniczanka". Była to błędna odpowiedź. Wodą, która łagodzi objawy nadużycia alkoholu jest A: "zuber".

Naturalna woda lecznicza Zuber

Ta woda zawdzięcza swoją nazwę profesorowi Uniwersytetu Lwowskiego, geologowi Rudolfowi Zuberowi. Naturalna woda lecznicza zuber pomaga w leczeniu otyłości i nadwagi, niedoczynności tarczycy, a także ma swoje zastosowanie w łagodzeniu nadużyć alkoholu.

Autor:paj//now

Źródło: Milionerzy TVN

Źródło zdjęcia głównego: Milionerzy TVN