Ktoś podpala samochody w Opolu

 
Kolejny samochód spłonął w Opolu
Źródło zdj. gł.: Kontakt24
Kolejny samochód spłonął w Opolu. Ogień całkowicie strawił opla omegę zaparkowanego przy ul. Oświęcimskiej. Wcześniej spłonęło już pięć aut. Strażacy nie mają wątpliwości, że to podpalenie. Informację zamieścił w naszym serwisie portal 24opole.pl.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: