Policja wezwana do domu Britney Spears. "Tym razem sprawy zaszły trochę za daleko"

Autor:
am
Źródło:
Twitter, TMZ, Variety
Britney Spears zwolniona z kurateli. Wideo archiwalne
Britney Spears zwolniona z kurateli. Wideo archiwalne
Reuters Archive
Reuters ArchiveBritney Spears zwolniona z kurateli. Wideo archiwalne

Britney Spears pisze o wezwaniu policji do jej domu i prosi fanów o uszanowanie jej prywatności. Jak twierdzi w opublikowanym właśnie oświadczeniu, "tym razem sprawy zaszły trochę za daleko".

Britney Spears opublikowała na Twitterze oświadczenie, w którym odniosła się do ostatniego wezwania do jej domu policji. W środę rzecznik policji hrabstwa Ventura w Kalifornii potwierdził portalowi PageSix, że otrzymali wezwania od osób zaniepokojonych o wokalistkę, ale - jak dodał - "nie uważają, by Britney Spears była w jakikolwiek sposób zagrożona". Dalszych szczegółów nie ujawnił, powołując się na "kwestie prywatności mieszkańców hrabstwa". Nie potwierdził też, ale i nie zaprzeczył informacjom, że po telefonach od fanów policjanci udali się do domu Spears. Według "Variety", wielbicieli artystki zaniepokoiło wykasowanie przez nią konta na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Britney Spears ostro odpowiada 15-letniemu synowi. "Nie potrzebuję rodziny szepczącej za moimi plecami"

Britney Spears apeluje do fanów

O wezwaniu policji pisze teraz sama Britney Spears, publikując na Twitterze oświadczenie w tej sprawie. "Jak wszyscy wiecie, na podstawie jakichś telefonicznych żartów, do mojego domu została wezwana policja. Kocham i uwielbiam moich fanów, jednak tym razem sprawy zaszły trochę za daleko, a moja prywatność została naruszona" - pisze piosenkarka.

Jak dodaje, policja "nigdy nie weszła" do jej domu. "Kiedy przybyli pod moje drzwi, szybko zdali sobie sprawę, że nie ma problemu i natychmiast poszli" - pisze. Podkreśla, że po ukazaniu się informacji na ten temat poczuła się manipulowana i zastraszana. "Ponownie zostałam przedstawiona w kiepskim i niesprawiedliwym świetle przez media". Na końcu oświadczenia wyraziła nadzieję, że publiczność i fani uszanują jej prywatność.

Britney SpearsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Ponad rok temu - w listopadzie 2021 roku - sąd zdjął z wokalistki nałożoną w 2008 roku kuratelę ojca. Od tej pory jedna z największych gwiazd lat 90. znów może w pełni decydować o swoich sprawach prywatnych, zawodowych, jak również o majątku. W czerwcu ubiegłego roku wzięła ślub z młodszym od niej o 12 lat irańskim aktorem i modelem Samem Asgharim.

2022 rok przyniósł pierwsze od lat muzyczne projekty Britney - w tym głośne nagranie wraz z Eltonem Johnem "Hold Me Closer", nowej wersji jego wielkiego hitu "Tiny Dancer".

ZOBACZ TEŻ: Gerard Piqué pokazał nową dziewczynę na Instagramie. To o niej śpiewała Shakira

Autor:am

Źródło: Twitter, TMZ, Variety

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości