Jeden cios nożyczkami, kobieta się wykrwawiła. Podejrzany został aresztowany

Autor:
pk/gp
Źródło:
tvn24.pl
Śmierć kobiety w Tomaszowie Mazowieckim. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę
Śmierć kobiety w Tomaszowie Mazowieckim. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznęGoogle Maps
wideo 2/4
Google MapsŚmierć kobiety w Tomaszowie Mazowieckim. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę

Sąd w Tomaszowie Mazowieckim (Łódzkie) aresztował tymczasowo mężczyznę podejrzanego o zabójstwo kobiety. Podejrzany miał jej zadać jeden cios nożyczkami w udo. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Do tragicznego zdarzenia doszło z 28 na 29 marca w jednym z domów w Tomaszowie Mazowieckim. Znaleziono tam ciało kobiety. Przybyły na miejsce lekarz, który stwierdził zgon, nie wykluczył udziału osób trzecich.

Czytaj też: Pleszew. Zginął od 35 ciosów nożem, przed sądem staną trzy osoby.

Prokuratura: zadał jeden cios nożyczkami. Kobieta się wykrwawiła

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim, Magdalena Czołnowska-Musioł, w przesłanym Radiu Łódź komunikacie, poinformowała, że w sprawie podejrzany jest mężczyzna, który został tymczasowo aresztowany. "Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi przeciwko Przemysławowi D. podejrzanemu o to, że w dniu 28 marca 2023 roku w Tomaszowie Mazowieckim, działając z zamiarem ewentualnym pozbawienia życia, zadał Iwonie K. jedno uderzenie nożyczkami, czym spowodował ranę kłutą uda lewego, w następstwie czego nastąpiło wykrwawienie pokrzywdzonej i w konsekwencji jej zgon na miejscu. Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mając na względzie trwające czynności procesowe, kierując się dobrem postępowania przygotowawczego, na obecnym etapie śledztwa Prokuratura nie będzie udzielała bardziej szczegółowych informacji" - czytamy komunikacie prokuratury. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja

Pozostałe wiadomości