Wiosna w TVN. Lubiane hity i trzy nowe programy

Źródło:
TVN
"The Traitors. Zdrajcy", zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy", zwiastunTVN
wideo 2/4
"The Traitors. Zdrajcy", zwiastunTVN

Wiosną w TVN zobaczymy znane formaty w nowej odsłonie i trzy nowe programy, o których głośno jest już od miesięcy. Wszystkie będzie można oglądać w TVN i w Playerze.

W wiosennej ramówce znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele reality show, programów podróżniczych, kulinarnych i sportowych. "Bogactwo oferty, jakość treści i zaangażowanie sprawią, że stacja po raz kolejny wyznaczać będzie standardy rozrywki na najwyższym poziomie" - zapewnia biuro prasowe TVN.  

Wiosna 2024 w TVN

"The Traitors. Zdrajcy".  Scenariusz programu przypomina popularną grę "Mafia". 24 uczestników staje przed serią wyzwań. W grupie jest jednak kilku "zdrajców", którzy sabotują wysiłki reszty i robią wszystko, by wyeliminować z programu "lojalnych". Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z "lojalnych" odpadnie z programu. Jeśli "zdrajcy" usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy zawodnik obiera też własną strategię gry. Uczestnicy mieszkają w zamku, a widzowie dzięki kamerom mogą śledzić ich zachowanie podczas całego show. Program był nagrywany w Belgii. Prowadzi go stylistka Malwina Wędzikowska.  

"The Traitors. Zdrajcy" w TVN w środy o godz. 21.35. Pierwszy odcinek 28 lutego. 

"Czas na Show. Drag Me Out". W nowym show sześciu mężczyzn znanych z show-biznesu spróbuje swoich sił w rolach Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę - zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak przyciagnąć uwagę publiczności. Potem w duecie będą walczyć o nagrodę główną, czyli diademy królowych. Mentorkami będą znane w środowisku Drag Chimera, Shady Lady, Twoja Stara, Ciotka Offka, Gąsiu oraz Adelon. Program poprowadzi piosenkarka, performerka i projektantka ubrań Mery Spolsky, a w jury zasiądą Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak. 

"Czas na Show. Drag Me Out" w TVN we wtorki o godz. 21.35. Pierwszy odcinek w marcu.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez mężczyzn ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Zarówno prezenterka jak i jej konkurenci muszą sprawdzić się w wybranej - nowej dla siebnie - dyscyplinie. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego zadania. Wspierają ich w tym eksperci - psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Zobaczymy m.in. jak Rozenek-Majdan pływa w skutym lodem jeziorze i schodzi na linie po ścianie warszawskiego wieżowca. - W tym programie będzie wiele dramatów i będzie on bardzo daleki od mojego dotychczasowego wizerunku (...) Wszystko, co robimy, robimy naprawdę. Niczego nie udajemy (...) Nie mam wpływu ani na wybór dyscypliny, ani zawodnika. Dowiaduję się o tym przed wyzwaniem - zapewniała prezenterka. 

Zdjęcia do programu nadal trwają. Data emisji pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan zaczyna dzień o piątej rano intensywnym, trzygodzinnym treningiem

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"TVN

"Autentyczni". Jesienią widzieliśmy dwa pierwsze odcinki programu, w których na pytania osób w spektrum autyzmu odpowiadali Robert Makłowicz i Natalia Kukulska. Teraz czas na kolejnych gości. Bohaterem trzeciego odcinka będzie 23-letni raper Mata, czyli Michał Matczak, który przyznał, że sam "jest tego typu osobą". Spektrum autyzmu raper określił mianem "systemu oprogramowania, który wgrany jest w różne głowy, w tym w moją". - To jest coś, co pozwala mi tworzyć, przeżywać świat na swój sposób. Wydaje mi się, że to taka moja supermoc - mówił. W rolę moderatora po raz kolejny wcieli się Maciej Stuhr.  

 "Autentyczni" z udziałem Maty w niedzielę 25 lutego o godz. 20.  

"Autentyczni", Michał "Mata" Matczak
"Autentyczni", Michał "Mata" MatczakBartosz Krupa

CZYTAJ TEŻ: Mata gościem w programie "Autentyczni". O spektrum autyzmu mówi: to moja supermoc 

"MasterChef Nastolatki".  W nowej odsłonie znanego programu zmierzą się młodzi kucharze w wieku 13-17 lat. Do wygrania tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków oraz 35 tysięcy złotych. W jury zasiądą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i - po raz pierwszy - Dorota Szelągowska. Do spotkania z nimi uczestników gościnnie przygotowywać będzie prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" Martyna Wojciechowska. W roli prowadzącego "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz - twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a. 

Data emisji pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana.  

"MasterChef Nastolatki", Tomasz Jakubiak, Michel Moran, Drota Szelągowska
"MasterChef Nastolatki", Tomasz Jakubiak, Michel Moran, Drota Szelągowska x-news

"Mam Talent!". Program powraca w nowym wydaniu. Za stołem jurorskim 15. edycji show zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Program poprowadzi duet Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Fani programu czekają nie tylko na utalentowanych ludzi, ale też na to, jak sprawdzą się nowe osoby w ekipie programu. - Nastawiam się na obejrzenie wielu przepięknych występów wokalnych czy tanecznych. Nie mogę się doczekać takich nietuzinkowych, oryginalnych talentów, bo właśnie po to jest ten program, żeby zapraszać ludzi, różnych 'freaków', którzy mają pasję z kosmosu, i na takich ludzi czekam - zapowiada Julia Wieniawa.   Data emisji pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana.  

"Mam Talent!"
"Mam Talent!"TVN

CZYTAJ TEŻ: Marcin Prokop o byciu jurorem w "Mam Talent!". "Przyjazny, życzliwy i chce dla was jak najlepiej"

"Niezwykłe Stany Prokopa". Marcin Prokop wybiera się w kolejną podróż po Stanach Zjednoczonych, by odkryć przed widzami niezwykłe historie bohaterów poszukujących własnej recepty na szczęście. - W nowej serii mojego programu najważniejsi są bohaterowie, z których każdy jest diametralnie inną historią, zbudowaną z innych doświadczeń i spojrzenia na rzeczywistość. A jednak, mimo dzielących ich różnic, w swoich sposobach poszukiwania szczęścia, mają zaskakująco wiele wspólnego - mówi Prokop. Dziennikarz odwiedzi dzielnicę Skid Row w Los Angeles, siedzibę NASA w Pasadenie, pustynia w Utah, kopalnia złota w Colorado oraz mnóstwo innych miejsc.  "Niezwykłe Stany Prokopa" w TVN w niedziele o godz. 11.30. Pierwszy odcinek 3 marca.  

"Niezwykłe Stany Prokopa"
"Niezwykłe Stany Prokopa"x-news

ZOBACZ TEŻ: "Diuna: Część druga" coraz bliżej. Ruszyła przedsprzedaż biletów

Autorka/Autor:joan//mro

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości

Sprawa jest wyjaśniana bardzo dokładnie, bardzo intensywnie i bardzo szybko. Jest to konieczne – oznajmił kanclerz Niemiec Olaf Scholz. Chodzi o opublikowanie przez Rosję podsłuchanej rozmowy oficerów Luftwaffe, niemieckich sił powietrznych, dotyczącej użycia niemieckich rakiet w Ukrainie.

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Scholz: sprawa jest wyjaśniana

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Scholz: sprawa jest wyjaśniana

Źródło:
PAP

Rosyjski samolot myśliwsko-bombowy Su-34 został w sobotę zestrzelony przez siły obrońców - poinformowały Ukraińskie Siły Powietrzne. Strona ukraińska informowała, że w lutym zestrzeliła 13 samolotów wroga.

Ukraińskie siły powietrzne: zestrzeliliśmy rosyjski Su-34

Ukraińskie siły powietrzne: zestrzeliliśmy rosyjski Su-34

Źródło:
tvn24.pl

Zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski poinformował w sobotę, że pod koniec lutego otrzymał postanowienie o przedstawieniu mu zarzutów dyscyplinarnych. "Zarzuty dotyczą podejmowanych przeze mnie działań w związku z sytuacją w prokuraturze, o których szeroko i transparentnie informowałem opinię publiczną za pośrednictwem mediów" - napisał dodając, że postępowanie ma charakter niejawny.

Prokurator Ostrowski: otrzymałem postanowienie o przedstawieniu mi zarzutów dyscyplinarnych

Prokurator Ostrowski: otrzymałem postanowienie o przedstawieniu mi zarzutów dyscyplinarnych

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Nasz obóz polityczny potrzebuje teraz jedności, zdecydowanego przywództwa, szybkiego przejścia do ofensywy. Dlatego zmieniłem swoje polityczne plany - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z braćmi Karnowskimi. - Zostaję, walczymy dalej - oświadczył

Kaczyński: zmieniłem swoje polityczne plany

Kaczyński: zmieniłem swoje polityczne plany

Źródło:
wPolityce.pl

Wrocławscy policjanci odebrali w sobotę zgłoszenie o nielegalnej rozbiórce zabytkowej willi na Karłowicach. Gdy patrol dotarł na miejsce, po budynku niemal nie było już śladu. Dolnośląski wojewódzki konserwator zabytków zapowiada skierowanie sprawy do prokuratury.

Dostali zgłoszenie o rozbiórce zabytkowej willi. Gdy przyjechali, już jej nie było

Dostali zgłoszenie o rozbiórce zabytkowej willi. Gdy przyjechali, już jej nie było

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Z deklaracji pana premiera wynika, że Sejm ma uchwalać, postulować embargo na produkty żywnościowe rolno-spożywcze z Rosji i Białorusi. Uważam to za strzał w dziesiątkę - oceniła na antenie TVN24 Monika Piątkowska, prezeska Izby Zbożowo-Paszowej. - Nie może być tak, że rozmawiamy o zamknięciu granicy polsko-ukraińskiej, a do Unii Europejskiej wjeżdżają produkty rolno-żywnościowe z Rosji czy Białorusi - podkreśliła.

O pomyśle premiera. "Uważam to za strzał w dziesiątkę"

O pomyśle premiera. "Uważam to za strzał w dziesiątkę"

Źródło:
tvn24.pl

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie piątkowego wypadku w Szczecinie. Zatrzymany mężczyzna usłyszał cztery zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa wielu osób, spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, ucieczki z miejsca zdarzenia i spowodowania obrażeń u licznej grupy osób. 33-latek przyznał się do winy. Do szczecińskich szpitali trafiło 20 osób, stan dwóch osób jest określany jako krytyczny.

Prokuratura: wjechał w grupę intencjonalnie. Nowe zarzuty dla 33-latka. "Przyznał się"

Prokuratura: wjechał w grupę intencjonalnie. Nowe zarzuty dla 33-latka. "Przyznał się"

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, PAP

Część ratowników, którzy byli na urlopach i nie mieli dyżurów, zjawiła się w szpitalach do pomocy - powiedział o piątkowej akcji ratunkowej wojewoda zachodniopomorski Adama Rudawskiego. Chwalił też postawę mieszkańców Szczecina, którzy pierwsi pomagali poszkodowanym w wypadku. Rannych zostało 20 osób.

Ratownicy przerwali urlopy, by pomagać rannym. Wojewoda o akcji w Szczecinie

Ratownicy przerwali urlopy, by pomagać rannym. Wojewoda o akcji w Szczecinie

Źródło:
TVN24, tvn24.pl, PAP

Mariusz Kamiński, były koordynator służb specjalnych i szef MSWiA, pytany w sobotę o informacje dotyczące podsłuchiwania przez CBA rozmów telefonicznych z udziałem prezesa Orlenu Daniela Obajtka odparł, że "to są jakieś straszne głupoty". - Czy to jest dokument autentyczny, czy nie, tego nie wiem - dodał. - Ja nie wiem, co to są za taśmy, czy one są prawdziwe, czy nieprawdziwe - komentował z kolei były wicepremier Jacek Sasin.

Obajtek nagrywany przez CBA, Kamiński i Sasin komentują

Obajtek nagrywany przez CBA, Kamiński i Sasin komentują

Źródło:
TVN24

Za nami miesiąc, który zapisał się w historii meteorologii. Choć w kalendarzu był luty, to pogodowo przenieśliśmy się do kwietnia. Zwłaszcza w ostatnich dniach, kiedy termometry pokazywały blisko 20 stopni Celsjusza.

Oto wykres, który powinien nas niepokoić

Oto wykres, który powinien nas niepokoić

Źródło:
IMGW, tvnmeteo.pl

Dwa niemieckie myśliwce Eurofighter wystartowały w piątek z bazy w Łotwie, by eskortować dwa rosyjskie samoloty wojskowe lecące nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu tego kraju - podało w sobotę Dowództwo Sojuszniczych Sił Powietrznych NATO.

NATO: dwa rosyjskie samoloty wojskowe były eskortowane nad Bałtykiem

NATO: dwa rosyjskie samoloty wojskowe były eskortowane nad Bałtykiem

Źródło:
PAP

Rosja najprawdopodobniej uziemiła całą flotę samolotów wczesnego ostrzegania i kontroli powietrznej A-50U - podał brytyjski wywiad. Miało do tego dojść przed tygodniem po utracie drugiej takiej maszyny.

Brytyjski wywiad: Rosja prawdopodobnie uziemiła wszystkie A-50U

Brytyjski wywiad: Rosja prawdopodobnie uziemiła wszystkie A-50U

Źródło:
PAP

Chwile grozy na moście w Louisville w stanie Kentucky. Po wypadku z udziałem kilku samochodów ciężarówka przebiła barierki i zawisła nad rzeką Ohio. W środku znajdowała się kobieta, kierująca pojazdem. Dramatyczną akcję ratunkową uchwyciły kamery. 

Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Źródło:
Fox News

Nie sądzę, aby te wielkości były rzeczywistymi wielkościami - tak Maciej Bando, wiceminister klimatu, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, odpowiedział na pytanie, czy możliwy jest wzrost rachunków za prąd o 80 procent. Dodał, że "mrożenie cen jest sztucznym wytworem, który nic dobrego dla rynku nie robi". - Jeżeli mamy je odmrozić, to tylko teraz - zaznaczył.

Rachunki za prąd wzrosną o 80 procent? Odpowiedź wiceministra

Rachunki za prąd wzrosną o 80 procent? Odpowiedź wiceministra

Źródło:
tvn24.pl

Trzecia Droga nie wystawi kandydata na urząd prezydenta Warszawy. Ale przedstawiła kandydatkę, która miałaby zostać wiceprezydentką do spraw społecznych w ekipie Rafała Trzaskowskiego. To Adriana Porowska.

Trzecia Droga zdecydowała w sprawie wyborów na prezydenta Warszawy

Trzecia Droga zdecydowała w sprawie wyborów na prezydenta Warszawy

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Od 13 grudnia zeszłego roku mamy do czynienia z rządem, który nieustannie mówi "nie". Mówi, że nie będzie kontynuował, że nie będzie inwestował, że nie będzie naprawiał, że nie będzie podejmował przedsięwzięć, które już są zaawansowane - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji samorządowej PiS. - My jesteśmy na "tak" dla rozwoju, jesteśmy na "tak" dla budowania, jesteśmy na "tak" dla wszystkiego, co tworzy naszą dobrą przyszłość - oświadczył.

Kaczyński: weszliśmy w jakiś zaułek, z którego nie bardzo widać wyjście

Kaczyński: weszliśmy w jakiś zaułek, z którego nie bardzo widać wyjście

Źródło:
PAP
Prosili, pisali petycje i nic. "Czuję ogromny smutek i złość, że aby to się stało, musiał zginąć mój syn"

Prosili, pisali petycje i nic. "Czuję ogromny smutek i złość, że aby to się stało, musiał zginąć mój syn"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Stacja TVN24 w lutym była najchętniej oglądanym kanałem w kraju, osiągając 6,96 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. Konkurencję pozostawiły w tyle także "Fakty" TVN oraz portal tvn24.pl. TVN24 była również najbardziej opiniotwórczym medium w styczniu według rankingu Instytutu Monitorowania Mediów.

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Źródło:
tvn24.pl

Internet jest pełen mitów dotyczących klimatu. Niektórzy powielają je, nie mając zupełnie świadomości. Inni zaś, także politycy, świadomie kłamią. W "Rozmowach o końcu świata" w TVN24 GO i w TVN24 co miesiąc będziemy obalać te największe manipulacje. W pierwszym odcinku tego minicyklu sprawdzamy, jak ludzkość wpływa na obecną zmianę klimatu.

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Źródło:
TVN24 GO, "Rozmowy o końcu świata"

Oscary 2024. Doroczna ceremonia wręczenia Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej coraz bliżej. Po raz czwarty w swojej karierze i drugi rok z rzędu galę poprowadzi Jimmy Kimmel. Kto znalazł się w gronie nominowanych? Kto ma największe szanse na wygraną? Kiedy i gdzie odbędzie się 96. gala wręczenia Oscarów? Prezentujemy wszystko, co warto wiedzieć przed hollywoodzkim świętem kina.

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Źródło:
tvn24.pl

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Niewątpliwy pożytek ze zmiany władzy w naszym kraju widzę w tym, że przez kilka ostatnich lat z góry wiedziałem, co kto powie, co kto napisze, która gazeta albo która telewizja kogo pochwali, a komu przywali.

Nareszcie

Nareszcie

Źródło:
tvn24.pl

Średnio 877 tysięcy widzów przyciągnął do TVN pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Program zadebiutował w środę o godzinie 21.35. Branżowy portal Press pisze o "dobrym starcie". Holenderski format, który spodobał się widzom na całym świecie, jest zainspirowany grą "Mafia". Wygrać można nawet pół miliona złotych.

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Źródło:
tvn24.pl