Paris Hilton została mamą. 41-letnia dziedziczka fortuny zdradziła płeć dziecka

Autor:
kgo//am
Źródło:
People.com, Instagram/@parishilton
Zendaya, Paris Hilton i Alicia Keys podczas gali 2019 Icons miesięcznika "Harper's Bazaar"
Zendaya, Paris Hilton i Alicia Keys podczas gali 2019 Icons miesięcznika "Harper's Bazaar"Reuters
wideo 2/3
ReutersZendaya, Paris Hilton i Alicia Keys podczas gali 2019 Icons miesięcznika "Harper's Bazaar"

Na świat przyszło pierwsze dziecko Paris Hilton i jej męża Cartera Reuma. Celebrytka od wielu lat mówiła o chęci posiadania potomstwa. Według magazynu "People", dziedziczka hotelarskiej fortuny potwierdziła, że ciążę nosiła surogatka.

41-letnia modelka pochwaliła się przyjściem na świat swojego dziecka we wtorek 24 stycznia. "Już jesteś niezmiernie kochany" - czytamy w opisie zdjęcia opublikowanego przez nią na Instagramie. Na fotografii widać rączkę niemowlęcia obejmującą kobiecy kciuk - sugerujące, że są to dłonie Paris Hilton i jej dziecka.

Pod postem pojawiły się komentarze wielu gwiazd. "Jestem taka szczęśliwa!" - przekazała Kim Kardashian. "Gratulacje, siostro" - napisała Demi Lovato. "Tak się cieszę. Przesyłam wam dużo, dużo miłości" - to z kolei treść komentarza Heidi Klum. Zdjęcie skomentowali też Ashley Benson, Dorothy Wang, Tiesto czy Adam Waheed.

Cytowana przez portal People.com Hilton poinformowała, że jej nowo narodzone dziecko to chłopiec. Jego imię nie zostało na razie upublicznione.

Paris Hilton o ciąży: "Zawsze chcieliśmy założyć rodzinę"

Hilton już od wielu miesięcy chciała zostać mamą. W rozmowie z People.com wyjaśniała, że wraz ze swoim obecnym mężem Carterem Reumem procedurę zapłodnienia rozpoczęli "w szczycie pandemii COVID-19". - Zaczęliśmy to, bo świat był wtedy zamknięty. Zawsze chcieliśmy założyć rodzinę, więc pomyślałam: "To idealny czas. Zwykle jestem w samolocie 250 dni w roku. Po prostu zbierzmy i przygotujmy zarodki" - wspominała celebrytka. Dodała, że wraz z mężem zdecydowała się na skorzystanie z usług surogatki.

41-letni przedsiębiorca Carter Reum jest przyjacielem rodziny Hilton od kilkunastu lat. Z Paris zaręczył się w lutym 2021 roku, po prawie roku randkowania. Dziewięć miesięcy później, w listopadzie, para wzięła ślub. Uroczystość została zorganizowana w prywatnej posiadłości zmarłego dziadka modelki w Bel Air w Los Angeles, trwała trzy dni. Nie zabrakło na niej gości ze świata show biznesu, pojawili się m.in. Emma Roberts, Rachel Zoe czy Evan Ross.

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy koncert Beyoncé od czterech lat oburzył część fanów. "Już jest multimilionerką, nie musiała tego robić"

Autor:kgo//am

Źródło: People.com, Instagram/@parishilton

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości