TVN24 | Kultura i styl

Premiera najnowszego Bonda przesunięta

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw/adso
Źródło:
tvn24.pl, Reuters
Zwiastun filmu "Nie czas umierać"
Zwiastun filmu "Nie czas umierać"Forum Film Poland
wideo 2/2
Forum Film PolandZwiastun filmu "Nie czas umierać"

Dwudziesta piąta odsłona bondowskiej serii została przesunięta. Film "No Time to Die" ("Nie czas umierać") widzowie zobaczą dopiero jesienią. Producenci nie podali przyczyny takiej decyzji. Wcześniej w Chinach zdecydowano się na taki krok w związku z epidemią koronawirusa.

"Nie czas umierać" do polskich kin miał trafić 3 kwietnia, światowa premiera w londyńskim Royal Albert Hall odbyć się miała natomiast pod koniec marca. W środę na oficjalnym profilu serii poinformowano, że brytyjska premiera została przełożona i odbędzie się 12 listopada tego roku, a amerykańska - 25 listopada. Nie jest znana data pozostałych premier na świecie.

W lutym zdecydowano o przesunięciu chińskiej premiery filmu. Decyzja miała związek z epidemią koronawirusa, w związku z którą wprowadzono wiele ograniczeń w podróżowaniu i zgromadzeniach publicznych.

Według zapowiedzi 25. film o Jamesie Bondzie ma być ostatnim tytułem, w którym Daniel Craig wciela się w agenta 007. Oprócz Craiga w obsadzie znaleźli się między innymi Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Rami Malek i Christoph Waltz. Czterominutową tytułową piosenkę "No Time To Die" wykonuje Billie Eilish.

Poprzedni film z serii, "Spectre", zarobił na całym świecie 881 milionów dolarów.

Autor:akw/adso

Źródło: tvn24.pl, Reuters

Pozostałe wiadomości