TVN24 | Kultura i styl

Nowe seriale w HBO Max. Wśród lipcowych premier dwie kultowe produkcje

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
kgo//mm
Źródło:
HBO Max
Zwiastun filmu House of Gucci
Zwiastun filmu House of GucciGutek Film
wideo 2/4
Gutek FilmZwiastun filmu House of Gucci

Wśród serialowych premier od HBO Max na lipiec są zarówno całkowite nowości, między innymi "Mała Doboszka" i "Królowie wina", jak i kolejne sezony znanych już użytkownikom produkcji. Na platformę trafi ponadto kilka kultowych telewizyjnych seriali. Co nowego czeka nas w najbliższym czasie w HBO Max?

Pierwszego dnia lipca w HBO Max pojawi się "Mała doboszka", miniserial oparty na bestsellerowej powieści szpiegowskiej Johna le Carré o tym samym tytule. Na ekranie zobaczymy m.in. Florence Pugh, Alexandra Skarsgårda i Michaela Shannona.

5 lipca do oferty platformy trafi także wszystkie 15 sezonów "Nie z tego świata" - serialu o dwóch braciach, Samie i Deanie Winchesterach, którzy w dzieciństwie stracili matkę w wyniku działań tajemniczej i demonicznej siły.

"Mała doboszka"HBO Max

Nowe seriale w HBO Max - lipiec 2022

Subskrybenci HBO Max zyskają też dostęp do innych nowości. 20 lipca premierę będzie miał animowany serial dla dorosłych "Nastoletnia Euthanasia", osadzona w niedalekiej przyszłości historia rodzinnego domu pogrzebowego Tender Endings. Dzień później w HBO Max ukaże się pierwszy sezon serialu "Królowie wina", opowieści o walce o władzę w prowadzącej biznes winiarski rodzinie Kingów.

28 lipca w serwisie pojawią się z kolei "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny", czyli serialowy spin-off filmowej serii o uczennicach liceum w Millwood, które muszą zmierzyć się z zamaskowanym przeciwnikiem.

"Nie z tego świata"HBO Max

W lipcu do HBO Max trafią też kolejne sezony produkcji znanych już użytkownikom platformy. Trzynastego dnia miesiąca premierę będzie miał trzeci sezon animowanego serialu komediowego "Tuca & Bertie" o najlepszych ptasich przyjaciółkach.

Dwa dni później, 15 lipca, na platformie pojawi się natomiast trzecia część "Rodziców", mrocznej komedii o rodzicielstwie z Martinem Freemanem i Chris Addison w rolach głównych.

"Rodzice"HBO Max

Najlepsze seriale

Lipiec w HBO Max będzie także miesiącem serialowych klasyków, które kilkanaście lat temu przyciągały tłumy przed ekrany telewizorów. Użytkownicy serwisu znów będą mogli obejrzeć m.in. sześć sezonów "Ostrego dyżuru" (premiera 17 lipca), kultowego serialu opowiadającego o pracy izby przyjęć szpitala County General, i wszystkie pięć sezonów "Downton Abbey", serialu stworzonego przez Juliana Fellowesa, przedstawiającego życie członków rodziny Crawley'ów i pracującej dla nich służby (25 lipca).

HBO Max przygotowało na lipiec nie tylko seriale, ale również wiele premier filmowych. W ofercie serwisu znajdzie się m.in. ubiegłoroczny hit kinowy "Dom Gucci" czy seria filmów o Spider-Manie.

Serialowe premiery w HBO Max w lipcu

- "Mała doboszka" - 1 lipca

- "Być jak Magic Mike" - 1 lipca

- "Marzenia o Manhattanie" - 1 lipca

- "Luther" sezony I-V - 4 lipca

- "Bajer z Bel-Air znowu razem" - 5 lipca

- "Nie z tego świata" sezony I-XV - 5 lipca

- "Przez galaktykę" - 6 lipca

- "Pogoda na miłość" sezony I-IX - 9 lipca

- "ALF" sezony I-IV - 10 lipca

- "Domostwo" - 11 lipca

- "Trzy żwawe Debry" sezon II - 13 lipca

- "Co robimy w ukryciu" sezon IV - 13 lipca

- "Tuca & Bertie" sezon III - 13 lipca

- "Złodziej, jego żona i kajak" - 14 lipca

- "Pogoń za miłością" - 15 lipca

- "Rodzice" sezon III - 15 lipca

- "Ostry dyżur" sezony I-VI - 17 lipca

- "Parks and Recreation" sezony I-VII - 18 lipca

- "Nastoletnia Euthanasia" - 20 lipca

- "Pani sprzątająca" - 21 lipca

- "Królowie wina" - 21 lipca

- "Downton Abbey" sezony I-VI - 25 lipca

- "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" - 28 lipca

- "Primal" sezon II - lipiec, na razie bez daty dziennej

ZOBACZ TAKŻE: Po sukcesie "Tokyo Vice" w HBO Max powstanie drugi sezon serialu

Autor:kgo//mm

Źródło: HBO Max

Źródło zdjęcia głównego: HBO Max

Pozostałe wiadomości