Filip Chajzer: próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało

Autor:
joan//mro
Źródło:
Instagram
"Dzień  Dobry TVN", 30.05.23
"Dzień Dobry TVN", 30.05.23x-news
wideo 2/5
x-news"Dzień Dobry TVN", 30.05.23

Filip Chajzer po poprowadzeniu jednego wydania "Dzień Dobry TVN" znowu robi sobie przerwę. Tym razem na dłużej. Wczoraj na instagramowym profilu programu pojawiła się informacja, że w najbliższych tygodniach, aby prezenter "mógł w pełni odzyskać siły", zastąpią go inni prowadzący. 

"Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!" - napisano na Instagramie "Dzień Dobry TVN".

O tym, że ma kłopoty zdrowotne, Filip Chajzer poinformował 17 maja. "Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem" - napisał.

Po niespełna dwutygodniowej przerwie wrócił do studia  "Dzień dobry TVN". Nie ukrywał, że jest pełen entuzjazmu. "Patrzę za okno w kierunku Hożej i myślę - życie jest piękne! Jak może być inaczej w tak piękną wiosnę (prawie lato). Życzę Wam wspaniałego dnia prosto ze studia Dzień dobry TVN" - napisał przy zdjęciu ze studia. 

CZYTAJ TEŻ: Filip Chajzer znika z "Dzień Dobry TVN". "Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem"

Filip Chajzer zapowiada dłużą przerwę od pracy

Chajzer nie mówi, z jakimi problemami się zmaga. Powody przedłużenia zwolnienia wyjaśnił dziennikarzowi Pudelka. "To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny. Bez gwarancji, że skończy się sukcesem" - powiedział. Dodał, że reakcja szefów w TVN go wzruszyła. "Pełne wsparcie i zrozumienie. Wrócę, kiedy będę na siłach. Każdemu życzę takiego pracodawcy. (...) jeśli ktoś po ludzku będzie chciał trzymać kciuki za moje zdrowie, to będę bardzo wdzięczny za tę energię" - mówił. 

38-letni Filip Chajzer od czterech lat jest prezenterem "Dzień dobry TVN". Tworzy zawodowy duet z Małgorzatą Ohme. Wcześniej, od 2011 r., był tam reporterem. Prowadził też inne programy, np. "Mali giganci", "Dom marzeń", "Hipnoza", "Big Brother nocą". Jesienią 2018 r. razem z ojcem Zygmuntem Chajzerem brał udział w "Ameryce Express". 

Autor:joan//mro

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: @dziendobry.tvn

Pozostałe wiadomości