Policja szuka 82-letniego mężczyzny. "Jedną z wersji jest nieszczęśliwy wypadek nad wodą"

Autor:
wini//rzw
Źródło:
TVN24 Kraków
Policja szuka 82-latka (materiał z 24.06.2022)
Policja szuka 82-latka (materiał z 24.06.2022)Małopolska policja
wideo 2/5
slideshow dla Ani

Trwają poszukiwania 82-letniego mieszkańca Pałuszyc (województwo małopolskie), który w maju wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. W akcję zostali zaangażowani policyjni wodniacy z Krakowa.

Policja informuje, że mężczyzna 21 maja w nocy wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. - Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną - przekazał młodszy inspektor Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Policja szuka 82-latkaMałopolska policja

Poszukiwania

Pałuszyce, skąd pochodzi zaginiony, leżą u zbiegu rzek Dunajca i Wisły. - Jedną z wersji, jaką przyjmują policjanci, jest nieszczęśliwy wypadek nad wodą. W związku z tym wczoraj policyjni wodniacy z Wodnego Komisariatu Policji w Krakowie przy użyciu łodzi motorowej, z wody, pomagali policjantom wydziału kryminalnego tarnowskiej komendy w przeszukiwaniu brzegów koryta rzeki Wisła oraz Dunajec – przekazał w piątek rzecznik.

Czytaj też: Zgłoszenie: mężczyzna wskoczył do Zakrzówka i nie wypłynął. "Informacja w całości lub częściowo nieprawdziwa"

Policja publikuje rysopis

Działania prowadzone w czwartek nie przyniosły żadnych rezultatów. Policja podała rysopis zaginionego:

"Mężczyzna w wieku 82 lat, wzrostu około 172 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne, włosy krótkie, siwe, nos prosty, uszy duże. W chwili zaginięcia ubrany był w długie, materiałowe spodnie koloru brązowego, koszulę z kołnierzem koloru niebieskiego, ciemną bluzę. Poruszał się przy użyciu kuli ortopedycznych".

Do pomocy zostali zaangażowani policjanci z Komisariatu Wodnego Policji z Krakowa.Małopolska policja

Informacje o zaginionym można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie (tel. 47 831 1222) lub najbliższej jednostki policji pod numerem telefonu 112.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:wini//rzw

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Małopolska policja

Pozostałe wiadomości