Kraków

Kraków

Krakowscy policjanci wypatrzyli samochód dostawczy z niesprawnymi światłami. W czasie kontroli - zgodnie z nowym, policyjnym obowiązkiem - sprawdzili też stan licznika. Okazało się, że drogomierz pokazywał o milion kilometrów mniej, niż było odnotowane w Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Kierowca osobowego mercedesa zjechał do zatoki autobusowej i uderzył w znajdujący się przy niej kiosk. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 86-letni klient kiosku. 18-latkowi kierującemu autem nic się nie stało. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24. 

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego senatora Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Koguta, jego syna i dyrektora małopolskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zatrzymania są związane ze śledztwem dotyczącym wielomilionowych łapówek, prowadzonym przez agentów z krakowskiej delegatury CBA.

Kto chce wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy może to zrobić na naprawdę wiele sposobów. Jest coś dla fanów pluskania się w lodowatej wodzie, dla miłośników gier planszowych oraz dla właścicieli psów – nie tylko tych grzecznych. Jak z Orkiestrą gra w tym roku Kraków?

Naukowe pokazy, taniec, kultowe samochody? Rzeszów ma coś dla każdego. I wielkie serce dla dzieciaków. 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w tę niedzielę. Jak można wesprzeć Orkiestrę (i przy okazji świetnie się bawić) w Rzeszowie?